Reklama
Reklama

Euro 2020. Polscy piłkarze na plaży po meczu Szwecja-Polska. Wyciekły zdjęcia!

Piłkarze reprezentacji Polski wrócili do kraju po porażce ze Szwecją i odpadnięciu z Euro 2020. Zawodnicy zameldowali się w sopockim hotelu, który przez ostatni czas był ich bazą wypadową. Znaleźli też siłę oraz chęci, by wspólnie spędzić czas na plaży. Nad morzem spotkali paparazzi, którzy wszystko uchwycili na zdjęciach.

Reprezentacja Polski w fazie grupowej Euro 2020 zdobyła zaledwie jeden punkt i po przegranym meczu ze Szwecją, którym całkowicie pogrzebała swoje szanse na awans, pożegnała się z udziałem na piłkarskim turnieju. Kibice liczyli, że kadra Paula Sousy zagra chociaż w 1/8 finału rozgrywek, lecz stało się inaczej. 

Po ostatnim spotkaniu, rozgrywanym w Sankt Petersburgu, biało-czerwoni wsiedli w samolot i udali się w podróż powrotną do Polski. Nie rozjechali się od razu do domów, a zameldowali się w hotelu w Sopocie, który podczas Euro był ich bazą noclegową.

Reklama

Piłkarze reprezentacji Polski na plaży po klęsce na Euro 2020

Jak relacjonuje "Super Express", piłkarze znaleźli czas, chęci i siłę, by jeszcze trochę posiedzieć razem na plaży.

Widać, że kadrowicze Sousy czują się w swoim towarzystwie wyśmienicie. Wspólny relaks wywołał na ich twarzach sporo uśmiechu i radości, tak potrzebnych po trudach Euro. Dobrze, że w takich chwilach mogą liczyć na siebie nawzajem. 

Bo atmosfera w kadrze ogólnie jest przygnębiająca. Mówił o tym prezes PZPN, Zbigniew Boniek, podczas konferencji prasowej. Zdradził, że po meczu ze Szwecją porozmawiał sobie trochę z Paulem Sousą.

Tymczasem przed piłkarzami 2 tygodnie urlopu. A niebawem walka o awans na mundial.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020 | Paulo Sousa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy