Reklama
Reklama
Tylko u nas

Pomagała na granicy, gdy nastąpił wybuch! "Odwróciłam się i zwymiotowałam"

Monika Goździalska, była modelka i gwiazda Big Brothera opowiedziała nam, jak wygląda sytuacja na granicy polsko-ukraińskiej. Celebrytka postanowiła pojechać tam na własną rękę i pomóc uchodźcom.

Monika Goździalska to polska modelka oraz uczestniczka konkursów piękności. W 2011 roku wzięła udział w wyborach Mrs. World i zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. Widzowie znają ją głównie z 3. edycji Big Brothera i 1. edycji Master Chefa. 

Bez wahania ruszyła z transportem do Ukrainy

Monika Goździalska postanowiła pomóc uchodźcom i bez zastanowienia ruszyła w stronę granicy polsko-ukraińskiej. Tam zobaczyła niewyobrażalne cierpienie, strach i lęk. Zdecydowała się pojechać z transportem na stronę ukraińską i pomóc przy rozładunku. Na pytanie naszego reportera, jakie emocje towarzyszyły jej, gdy już tam była, odpowiedziała:

Reklama

Monika dodaje, że tempo pracy było ogromne. Biegała bez kurtki, bo ofiarowała ją Ukraince przed przejściem granicznym. "Miałam takie coś, jakby zamarzały mi drogi oddechowe, bo było zimno. Aż mnie paliło w przełyku, ale biegałam czym prędzej" - relacjonuje.

Przejechała na drugą stronę, gdy nastąpił wybuch

Monika Goździalska opowiedziała również o przerażającym momencie, gdy w oddali doszło do wybuchu. Celebrytka widziała rozbłysk i na początku była sparaliżowana. "Jak to rozbłysło, to zaczęłam liczyć, ile to jest kilometrów od nas, ale nie jesteś w stanie tego policzyć. Byłam przerażona, ja jestem tylko cywilem, człowiekiem, kobietą, matką... no boisz się" - wyznała.

Zobacz także: Monika Goździalska krytykuje zachowanie celebrytek w czasie wojny! "Świat ich rozliczy"

Cały materiał wideo możecie zobaczyć poniżej.

***

Zobacz także:

Daniel Martyniuk: Osoba z jego otoczenia nie mogła już milczeć. Chodzi o jego dziecko!

Władimir Putin: Wiadomo, gdzie przebywa Alina Kabajewa! Co się stało z kochanką prezydenta?

Rosyjska Rada apeluje do Putina: koszty działań wojennych zbyt wysokie!

Ukraina wygra wojnę z Rosją? Francuski minister nie ma wątpliwości 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Goździalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy