Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Polska para pożegnała się z "America's got talent"

Ania Kaczmarska i Patryk Płoszaj, dwunastoletni tancerze z Nowego Jorku, nie zakwalifikowali się do grona ścisłych finalistów programu "Ameryka ma talent" (America's Got Talent).

Ania i Patryk nie otrzymali wystarczającej ilości głosów telewidzów, by dostać się do finałowej czwórki, która walczyć będzie o milion dolarów.

Reklama

Podczas ogłaszania wyników tancerze pojawili się na scenie i podziękowali za wszystkie głosy: "Jesteśmy szczęśliwi z tego co nam się udało osiągnąć" - powiedziała 12-letnia Ania żegnając się z amerykańskim widzami.

"Już jesteście gwiazdami" - mówił Piers Morgan, jeden z trójki sędziów programu "America's got talent". Nie miał wątpliwości, że Polacy byli najlepszą dziecięcą parą taneczną, która pojawiła się w programie od początku jego emisji.

"Każdy, który odpadł jest nieco zawiedziony, ale musimy uszanować decyzję widzów, bo to oni zdecydowali, kto pozostanie w programie" - komentował Józef Pałka, instruktor dwunastolatków ze studia tanecznego Jospeh's Dance Studio w Nowym Jorku. To właśnie tam pod jego okiem Ania i Patryk zaczęli tańczyć jako para.

Czytaj także:

Polska para walczy o finał "America's got talent"

PAP life/pomponik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje