Reklama
Reklama

Półnaga Ilona Felicjańska ogłasza powrót do pracy! Nie uwierzycie, czym się zajmie

Ilona Felicjańska (47 l.) nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. Jakiś czas temu wydało się, że jej małżeństwo trwające niespełna cztery miesiące, to już przeszłość. Teraz była modelka znów zamierza wzbić się na wyżyny popularności i podreperować swoją ścieżkę kariery. Zobaczcie, co planuje!

Życie nie oszczędza Ilony Felicjańskiej (sprawdź!). Celebrytka początkiem roku stanęła na ślubnym kobiercu i sformalizowała swój związek z Paulem Monatną. Oboje zapewniali o swojej bezgranicznej miłości, mimo że podczas trwania ich związku dochodziło do wielu dziwnych incydentów.

Gdy nastał czas pandemii, a rząd wprowadził obowiązkowe zamknięcie się w domach, Ilona postanowiła udać się do szpitala psychiatrycznego, gdyż miała problem z zachowaniem trzeźwości... 

Reklama

Mimo starań byłej modelki jej świat runął, gdyż kilka tygodni temu okazało się, że jej małżeństwa nie udało się uratować. Paul Montana twierdził, że powodem rozpadu ich związku jest nałóg Felicjańskiej. 

Celebrytka cały czas jednak stara się walczyć ze swoimi demonami. Od kilku dni regularnie biega i prowadzi zdrowy tryb życia, co potwierdza opublikowana na Instagramie fotka. 

"Ruszam z kolejną turą spotkań autorskich. Ruszam z organizacją warsztatów 'Niezależne w swojej mocy'. Mam wiele do opowiedzenia o moim poszukiwaniu szczęścia i miłości w życiu.. Ale zanim zacznę zawodowe spotkania - 3 km!" - napisała entuzjastycznie Ilona. 

Wygląda na to, że celebrytka będzie chciała zorganizować warsztaty, na których będzie starała się pomagać kobietom znaleźć siłę i moc w pokonywaniu życiowych problemów. Ciekawi nas, ile osób zapisze się na warsztaty do byłej modelki...

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska
Reklama
Reklama
Reklama