6 sierpnia 2026 roku Marta Nawrocka już oficjalnie została nową pierwszą damą. Po zaprzysiężeniu męża kobieta nie zwlekała długo i dość szybko wzięła się do pracy.
Z pełną parą ruszyły jej oficjalne konta w social mediach, gdzie przekazywane są najnowsze doniesienia o działaniach prezydentowej.
Marta Nawrocka bardzo aktywnie działa jako pierwsza dama
Jak podkreślała sama Nawrocka, nie zamierza wzorować się na żadnej ze swych poprzedniczek, choć niektórzy eksperci zaczęli porównywać jej aktywność do aktywności samej Jolanty Kwaśniewskiej, która do dziś jest niedoścignionym wzorem dla większości społeczeństwa.
Bez wątpienia Nawrocka nie miała wysoko postawionej poprzeczki, bo jej poprzedniczka raczej stała w cieniu i niechętnie udzielała się publicznie. Z jej milczącej postawy wielu sobie dworowało, a sama Agata Duda nawet nie kryła, że rola pierwszej damy nie do końca jej pasuje. Gdy oficjalnie żegnała się z Pałacem, nie była w stanie ukryć swej radości, że to już koniec.
Marta Nawrocka doceniona przez rodaków. Tak ją oceniają Polacy. Płyną wspaniałe wieści tuż przed majówką
Działalność i aktywność Marty Nawrockiej jest przez ekspertów oceniana zdecydowanie lepiej. Teraz okazuje się, że i rodacy to dostrzegli i docenili!
Pierwsza dama ma powody do radości, bowiem jak wynika z najnowszego sondażu, który przeprowadziło United Surveys dla WP wynika, aż 50,5 proc. Polaków ocenia ją pozytywnie.
"31 proc. wszystkich głosów to oceny krytyczne, przy czym 11,8 proc. z nich można określić mianem zdecydowanie negatywnych. Należy jednak zwrócić uwagę na spory odsetek osób niezdecydowanych, gdyż 18,5 proc. badanych udzieliło odpowiedzi "nie wiem/trudno powiedzieć" - czytamy w "Fakcie".
Warto dostrzec, że w porównaniu do męża to wyniki Marty Nawrockiej są naprawdę świetne. Jej męża negatywnie ocenia bowiem aż 49,5 proc.
Zobacz też:
Kolejna wpadka Marty Nawrockiej. Ekspert wskazał jasno
Nawrocka zadała szyku w niedzielę z samego rana. Postawiła na swoim
Karol Nawrocki dostał solidne wsparcie. Radosław Majdan nie wytrzymał. Mówi to wprost








