Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Pogrzeb Kory. Kiedy i gdzie się odbędzie? Podano datę i miejsce

Znane są już data i miejsce pogrzebu Kory Jackowskiej, która zmarła 28 lipca w wieku 67 lat. Wokalistka zostanie pochowana na Powązkach. Uroczystości żałobne zaplanowano na 8 sierpnia na godzinę 11.00.

Kora o tym, że ma raka jajników, dowiedziała się w 2014 roku. Wtedy też poinformowano opinię publiczną, że zaczyna walczyć z chorobą, dlatego może na jakiś czas zniknąć ze sceny.  

Był czas, gdy wydawało się, że artystka zaczyna wychodzić na prostą. Niestety, w ostatnim tygodniu jej stan znacznie się pogorszył.

"Załamanie nastąpiło tydzień temu. Energia nie opuściła ją prawie do samego końca. Odeszła w najlepszych warunkach z możliwych, w domu, wśród przyjaciół" - powiedziała na antenie Radia TOK FM Magdalena Środa.  

Kora zmarła w sobotę (28 lipca) o 5.30 w swoim domu na Roztoczu. W ostatnich chwilach towarzyszyli jej bliscy.

Reklama

Do wiadomości opinii publicznej podano już datę i miejsce pogrzebu wokalistki.

"Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 ( środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie" - czytamy na fanpage’u Kory na Facebooku.

Przy okazji mąż Jackowskiej, Kamil Sipowicz, zdementował doniesienia, jakoby artystka przed śmiercią skorzystała z sakramentu. "Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia" - oświadczył.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: KORBANK-PDA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy