Reklama
Reklama

Po rozstaniu szybko związał się z inną. "Bardzo to przeżyłam" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Marcela Leszczak i Michał Koterski jak wiele innych par mieli swoje wzloty i upadki. Para rozstała się na jakiś czas, a aktor zaczął spotykać się z młodą modelką i aktorką Dagmarą Bryzek. Ostatecznie ich relacja szybko się skończyła, a Michał wrócił do Marceli. W rozmowie z Pomponikiem modelka wyjawiła, jak się czuje z myślą, że ukochany gra w serialu ze swoją ex. Trudno uwierzyć, co wyznała.

Leszczak opowiedziała o byłej partnerce Koterskiego. Padły zaskakujące słowa

Marcela Leszczak podczas imprezy TikTok pod tytułem Wielka Feta porozmawiała z reporterem Pomponik o swoich odczuciach związanych z udziałem swojego partnera w "Pierwszej miłości", gdzie występuje u boku byłej dziewczyny Dagmary Bryzek.

"W ogóle nie ma problemu, że się widują, czy się witają. Jestem pewna, że Michał normalnie rozmawia z nią. Nie mam negatywnych emocji względem tego, bo w ogóle wydaje mi się fajną osobą ta dziewczyna. Nigdy nie mówiłam, że mogłaby być niefajna, bo była z moim facetem" - przyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Reklama

Na pytanie reportera Pomponika o to, jak Marcela czuła się z tym, że Michał szybko po rozstaniu związał się z nową partnerką, Leszczak odpowiedziała krótko:

"Byłam zdruzgotana" - wyjawiła bez ogródek.

"Strasznie to przeżyłam, co tu dużo gadać. Byłam sama. Nie miałam nikogo w tym czasie. Nie mogłam się pozbierać. Było ciężko i myślę, że skłamałabym, gdybym powiedziała, że było inaczej. Nie jestem "psem ogrodnika" i nie mogłabym nic powiedzieć, bo nie byliśmy razem, ale zachowywaliśmy dobrą relację. Wiedziałam, że spacerki urządzali, na lody razem chodzili, ale akceptowałam to" - dodała.

Podkreśliła również, że w żadnym momencie nie obawiała się o to, że Dagmara ma kontakt z jej synkiem Fryderykiem, który jest owocem związku z Koterskim. Jak przyznała, uważa, że była partnerka Michała jest fajną osobą.

Koterski i Leszczak - wrócili do siebie po głośnym rozstaniu

Michał Koterski zakochał się w Marceli Leszczak od pierwszego wejrzenia, a ich związek szybko zaczął robić się poważny. W 23 dni po pierwszym spotkaniu aktor wręczył ukochanej pierścionek zaręczynowy, a 9 miesięcy później na świat przyszedł synek pary, Fryderyk.

Sielskie życie tych dwojga skończyło się w niedługo po narodzinach syna. Między zakochanymi zaczęło dochodzić do nieporozumień, które negatywnie wpływały na ich relację. Ostatecznie Marcela zdecydowała się opuścić mieszkanie współdzielone z Michałem i wyprowadziła się, zabierając ze sobą syna. Wówczas Koterski znalazł pocieszenie w objęciach innej. Wielokrotnie widziano go bowiem z gwiazdą serialu "Korona królów" Dagmarą Bryzek. 

Nie odciął jednak przeszłości grubą kreską i wciąż myślał o Marcelinie. Publicznie opowiadał o tym, że dla swojego syna byłby gotowy na nowo próbować stworzyć z nią rodzinę. Wyznał wówczas, że gdyby ich wspólny syn, Fryderyk zażądał, by tata i mama znów zamieszkali razem, to on by się zdobył na takie poświęcenie. 

Ostatecznie para wróciła do siebie i z czasem znowu wspólnie zamieszkała. Wszystko wskazuje na to, że teraz są razem bardzo szczęśliwi.

Zobacz też:

Michał Koterski podzielił się wspaniałą wiadomością. Posypały się gratulacje

Michał Koterski wróci do Marceli Leszczak? "Dla syna bym to zrobił"

Marcela Leszczak otworzyła się na temat drugiej ciąży. Wybrała już imię

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Bryzek | Marcela Leszczak | Michał Koterski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy