Reklama
Reklama

​Michał Koterski wróci do Marceli Leszczak? „Dla syna bym to zrobił”

Michał Koterski, po rozstaniu z Marcelą Leszczak znów jest zakochany. Jednak, jak ostatnio wyznał w wywiadzie dla Plejady, gdyby synowi zależało na tym, by znów zamieszkali razem, to by się poświęcił…

Na początku tego roku, po kilku próbnych rozstaniach i powrotach Marcela Leszczak, niespełniona modelka i aspirująca aktorka oraz Michał Koterski, częściowo spełniony aktor (sprawdź!) uznali, że jednak nie są dla siebie stworzeni. Ich miłość rozkwitła tak błyskawicznie, że rzeczywiście mogła być obarczona pewnym marginesem niepewności. 

Kiedy 5 lat temu, po zaledwie 23 dniach znajomości Michał kupił Marceli pierścionek zaręczynowy, ona zrewanżowała mu się wyznaniem, że jest z nim w ciąży. Fryderyk, który przyszedł na świat w październiku 2017 roku całkowicie podbił serce taty. Jak wyznał Michał, do tego stopnia, że jest dla niego gotów do wszelkich poświęceń. Na przykład takich, jak zamieszkanie z jego mamą...

Reklama

Byłby z tym niejaki kłopot, ponieważ w międzyczasie zdążył zakochać się na zabój w 23-letniej Dagmarze Bryzek, która szlifowała talent w „Koronie królów”. Zauroczenie z jego strony jest tak silne, że Dagmara, ilekroć musi się od niego oddalić, zostawia mu gumkę do włosów ze swoim zapachem.

Z kolei Marcela z okazji urodzin, rozstania i przeprowadzki ogłosiła na Instagramie, że chciałaby urodzić jeszcze kilkoro dzieci, z tym że już nie Miśkowi. 

Koterski chce wrócić do Leszczak?

Wygląda więc na to, że nie planują powrotu do siebie, chociaż, jak dał do zrozumienia Koterski w rozmowie z Plejadą, w codziennych sprawach potrafią osiągnąć kompromis:

Harmonia w relacjach z Marcelą, którą ona zresztą też chwali się w wywiadach, natchnęła Miśka myślą, że gdyby Fryderyk nagle zażądał pełne rodziny, to jakoś, z zaciśniętymi zębami, udałoby się spełnić wizję ukochanego jedynaka: 

Cóż, która kobieta nie byłaby zachwycona takim romantycznym wyznaniem… Marcela na pewno. Dogmara raczej też…

Pamiętacie jeszcze, jaka to była piękna miłość?

Zgłosiła berbera na policję, bo za krótko ostrzygł jej syna

Bronił pracę magisterską, Został doktorem

***

Więcej newsów  o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez

znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Marcela Leszczak o kulisach rozstania

Boho Beautiful pokazała w sieci swój poród

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Koterski | Marcela Leszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy