Reklama
Reklama

​Marcela Leszczak otworzyła się na temat drugiej ciąży. Wybrała już imię

Marcela Leszczak (30 l.) często wraca do swojego marzenia o gromadce dzieci, jednak, jak ujawnił w jednym z wywiadów jej partner, Misiek Koterski, w praktyce ma do tego więcej dystansu. Ale, jak ostatnio przyznała Marcela, w razie czego imię dla córeczki ma już wybrane. A nawet kilka do wyboru.

Marcela Leszczak w maju zeszłego roku, z okazji swoich 30. urodzin podzieliła się na Instagramie swoim marzeniem o gromadce dzieci,  „żeby ją zajechały”. Wyznanie to padło w trudnej dla Marceli sytuacji, akurat gdy po wyprowadzce z mieszkania Michała Koterskiego, zaczęła układać sobie życie na nowo. 

"

Leszczak i Koterski planują drugie dziecko?

Od tamtej pory sporo się wydarzyło. Misiek zdążył się zakochać w Dagmarze Bryzek, rozstać się z nią, wrócić do Marceli, pojechać z nią do Stambułu po nowe włosy, a następnie oświadczyć się po raz kolejny i ofiarować nowy pierścionek, który, jak ujawniła Leszczak w rozmowie z Pomponikiem, jest większy od poprzedniego. Nie można wykluczyć, że rozmiar kamienia rekompensuje jej brak ślubu:

Reklama

"Pierścionek zaręczynowy jest już drugi, tylko większy brylant tym razem, a ślubu nie  ma. Prawda jest taka, że Michał pracuje w prawie wszystkie dni w miesiącu i nie byłoby na to nawet organizacyjnie, czasu. Na razie temat ucichł, ale jestem jego narzeczoną, jestem zaklepana". 

Marcela Leszczak wybiera imię dla córeczki

Skoro na ślub nie wystarczy czasu to może znajdzie się na drugie dziecko? Jak ujawnił Misiek, marzy o rodzeństwie dla Fryderyka, ale Marcela okazała się znacznie lepsza w deklaracjach niż w ich realizacji. Wprawdzie chętnie wraca do swoich marzeń o gromadce dzieci, jednak ciągle trauma po komplikacjach podczas pierwszej ciąży nadal jest silna. Jak wspominał Koterski w rozmowie z „Party”:

"Do niedawna Marcela nie chciała słyszeć o drugim dziecku, bo bardzo źle przechodziła ciążę z Frysiem, choć ja naciskałem, żebyśmy mieli drugie dziecko. Dziś to ona przebąkuje, że może jednak, że teraz jest dobry czas? I ja jestem na to gotów. Sam byłem jedynakiem, więc chętnie podarowałbym Frysiowi na gwiazdkę piękny prezent w postaci brata lub siostry".

Marcela, póki co, stanowczo zaprzecza plotkom o drugiej ciąży. Jak wyjaśniła w rozmowie internetowej z fanami:

"Frysio jest jak dwójka dzieci". 

Na wszelki wypadek jednak ma, jak się okazuje, wybrane imię dla córeczki. Jak ujawniła podczas sesji Q&A na Instagramie, nawet trzy do wyboru:

"1.Gloria. 2. Julia. 3. Marcelka".

Na razie jednak ważniejsze wydają się kwestie mieszkaniowe. Jak ujawniła Marcela, przymierzają się z Miśkiem do zakupu wspólnego apartamentu:

"Mieszkamy razem i osobno. Mamy dwa mieszkania i teraz planujemy zakup trzeciego większego". 

Zobacz też:

Misiek Koterski potwierdza plotki: „Może to dobry czas? Ja jestem gotów”

Misiek Koterski i Marcela Leszczak zamieszkali osobno. Oto powód!

Marcela Leszczak o swojej wadze. "Nie cieszę się z tego powodu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcela Leszczak | Michał Koterski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy