Reklama
Reklama

Po rozstaniu długo pozostawała sama. Gwiazda nareszcie znalazła miłość i pochwaliła się nowym partnerem

Marieta Żukowska (40 l.) nie ma za sobą łatwych lat. Po rozstaniu z Wojciechem Kasperskim, z którym doczekała się córki, jej życie miłosne bardzo zwolniło. Mimo to Marieta się nie załamała i dalej brnęła do przodu. Wygląda na to, że po latach szczęście nareszcie się do uśmiechnęło. Znana aktorka odnalazła miłość! Wpływ na życiowe zmiany miał wypadek, dzięki któremu zaczęła czerpać z życia!

Marieta Żukowska przeżyła poważne rozstanie

Marieta Żukowska to znana aktorka i była partnerka Wojciecha Kasperskiego, popularnego scenarzysty, reżysera i producenta filmowego. Przez wiele lat tworzyli zgrany duet i doczekali się nawet pociechy, Poli. W rozmowie z Pudelkiem aktorka wyznała, że powodem rozstania był m.in. brak wsparcia, na które nie mogła liczyć.

Jak twierdziła osoba z otoczenia pary, cieniem na ich związku położyły się dwa kolejne lockdowny. Podobno z jego powodu Żukowska i Kasperski przestali się dogadywać w sprawach finansowych. Marieta nie odczuła kryzysu, ponieważ pracowała na planie "Barw szczęścia", a do tego dostała rolę w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", podczas gdy jej partner podobno był coraz bardziej sfrustrowany trudną sytuacją na rynku pracy

Reklama

Żukowska udostępniła oficjalne oświadczenie

Byli partnerzy nie chcieli więcej komentować rozstania, jednak informacje podawane przed media sprawiły, że poczuli się w obowiązku, by zabrać głos. Marieta nie nawiązała do tych plotek, ale opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że wraz z partnerem rozstała się już dawno temu, ale wciąż pozostają w "dobrych relacjach" i wychowują wspólnie córkę. Wyjawiła również, że była to ich wspólna decyzja.

"Rozstaliśmy się ponad dwa lata temu. To była wspólna i niełatwa decyzja, podjęta w zgodzie, w pełnym porozumieniu i wzajemnym szacunku. Zawsze wspieraliśmy się we wszystkim i robimy to nadal. Razem wychowujemy naszą córeczkę" - można było przeczytać w oświadczeniu.

Nowa miłość Mariety Żukowskiej!

Oświadczenie pojawiło się w 2021 roku. Od tamtego czasu wiele się zmieniło w życiu gwiazdy. Znana aktorka przyznała, że znów jest zakochana. Więcej szczegółów zdradziła w "Vivie". Podczas wywiadu opowiedziała m.in. o tym, że przestała wierzyć w stereotypy, jest dumną 40-latką i kiedy patrzy w lustro, widzi przede wszystkim matkę. 

"Gdy w wieku 40 lat patrzę na tę kobietę w lustrze, przede wszystkim widzę matkę. Dzieci są najczulszymi i najsroższymi nauczycielami, jacy nam się przytrafiają. Na pewno widzę kobietę, która znalazła swoje miejsce w życiu, czuje się spełniona, szczęśliwa" - opowiedziała o swojej radości, a potem poruszyła temat... wypadku!

Życie Żukowskiej zmieniło się po wypadku

Życie aktorki mocno zmieniło się, gdy spadła o piętro niżej podczas planu zdjęciowego. Barierka była źle zabezpieczona, co o mały włos nie skończyło się tragedią. Od tej chwili docenia drobne przyjemności i chciałaby, aby zarówno ona, jak i inne kobiety żyły z mężczyznami w równowadze. Na koniec rzuciła bombę: powiedziała, że jest szczęśliwie zakochana!

"Mam obok siebie przyjaciół i cudownego partnera, którzy są niesamowicie czuli i kochani dla kobiet, potrafią docenić to, jakie jesteśmy wspaniałe, liczą się z naszym zdaniem. Więc bądźmy niepokorne, silne. I bardzo kobiece" - wyznała w "Vivie".

Czy myślicie, że niedługo aktorka pochwali się drugą połówką?

Czytaj też:

Marieta Żukowska przesadziła z kreacją na pogrzebie ojca? Teraz się tłumaczy

Marieta Żukowska pozuje bez stanika i przyciska muszelkę. Fani zachwyceni: BOGINI

Anna Popek odpowiedziała na zaczepki Richardson. Takich słów nikt się nie spodziewał! [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marieta Żukowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy