Reklama
Reklama

Marieta Żukowska pozuje bez stanika i przyciska muszelkę. Fani zachwyceni: BOGINI

Aktorka promuje swoją kolekcję biżuterii pikantną sesją zdjęciową. Marieta Żukowska chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których chwali się swoim zjawiskowym ciałem. Nowe fotografie, na których pozuje bez stanika, wywołały ogromne poruszenie wśród jej fanów.

Ikona piękna i stylu

Marieta Żukowska to jedna z najpiękniejszych kobiet w show-biznesie. Znana jest ze ról teatralnych i filmowych, między innymi w "Botoksie" Patryka Vegi. Od pewnego czasu jest kojarzona także z rolami serialowymi - wciela się między innymi w Bożenę Stańską ("Barwy szczęścia") i Annę Kowalską ("Kowalscy kontra Kowalscy"). Jest nie tylko cenioną artystką, ale także ikoną stylu.

Gorąca sesja Mariety Żukowskiej

W swoich mediach społecznościowych chętnie dzieli się życiem prywatnym, szczególnie zdjęciami z wyjazdów w ciepłe kraje. Jej zdjęcia w kusym ubraniu niejednokrotnie już rozpalały jej wielbicieli. Tym razem okazją do opublikowania gorących fotek jest reklama autorskiej kolekcji biżuterii, którą zaprojektowała. Wystarczyły cztery zdjęcia, które można przesunąć strzałkami, żeby jej fani oszaleli.

Reklama

Oczywiście obserwujący Marietę Żukowską w internecie całą swoją uwagę skupili nie na kolczykach, naszyjnikach czy bransoletkach, ale na tym, jak na zdjęciach prezentuje się aktorka.

Marieta Żukowska w skąpym stroju prezentowała się także w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy". W obecnie emitowanym drugim sezonie także czaruje swoimi wdziękami. Odcinki z jej udziałem do obejrzenia wPolsatGO.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marieta Żukowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy