Reklama
Reklama

Po latach odkryła, że jest sobowtórką historycznej postaci. Uderzające podobieństwo

Podobno każdy ma swojego sobowtóra. Lara Gessler odkryła ostatnio swoje podobieństwo do postaci historycznej, a konkretnie francuskiej śpiewaczki operowej. Na dowód zamieściła nawet zdjęcie i faktycznie – trudno nie zauważyć łudzącego podobieństwa.

Lara Gessler i jej sobowtórka. Faktycznie podobne?

Lara Gessler, podobnie jak jej mama, prowadzi profil na Instagramie, na którym dzieli się z fanami swoją codziennością. Choć posiada znacznie mniej obserwatorów od swojej rodzicielki, to regularnie dodaje zdjęcia i relacje.

Ostatnio pochwaliła się spontanicznym wyjazdem na Mazury. Bardziej zaskakujące jednak było to, co pokazała nieco później. Otóż, Lara Gessler opublikowała zdjęcie książki historycznej, w której zostały m.in. zaprezentowane dzieła francuskiego malarza Maurice’a Quentina de La Toura. Artysta w swoim dorobku ma m.in. portret śpiewaczki operowej Marie Fel, który to znalazł się na łamach wspomnianej książki.

Reklama

Jak się okazuje, Lara Gessler jest łudząco podobna do malarki, co sama przyznała. "Chyba jestem czyimś sobowtórem" - napisała wyraźnie rozbawiona. Córka Magdy Gessler dołączyła także ankietę, by fani mogli wyrazić swoje zdanie. Jak się okazuje, 98% osób zgadza się z jej zdaniem.

Lara Gessler: czym się zajmuje?

Lara Gessler, podobnie jak jej mama, zawodowo działa w branży gastronomicznej. Jest właścicielką cukierni, a na kanwie swojej popularności wydała także książki kucharskie.

Choć wybrała się na studia socjologiczne, to szybko odkryła, że to kulinaria są jej prawdziwym powołaniem. Ukończyła więc szkołę cukierniczą w Londynie, szkoliła się także w słynnej nowojorskiej szkole gastronomicznej French Culinary.

Prywatnie jest żoną prawnika Piotra Szeląga, a także mamą dwójki dzieci - córki Neny i synka Bernarda.

Zobacz też:

Lara Gessler zdradziła, jaką babcią jest Magda. Padły wzruszające słowa

Lara Gessler ma poważne problemy zdrowotne. Wszystko wyjawiła w sieci

Lara Gessler podjęła ważną decyzję. Mąż pokusił się o dziwny komentarz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy