Reklama
Reklama

Lara Gessler ma poważne problemy zdrowotne. Wszystko wyjawiła w sieci

Lara Gessler jakiś czas temu zaniepokoiła swoich wiernych fanów. Gwiazda wyjawiła na instagramowym koncie, że bardzo źle się czuła. Okazuje się, że z powodu poważnych problemów ze zdrowiem, córka Magdy Gessler musiała zrezygnować ze swoich zobowiązań.

Lara Gessler od lat robi karierę w polskim show-biznesie

Lara Gessler to już nie tylko córka znanej restauratorki. 34-latka od lat chętnie spełnia się w mediach społecznościowych jako influencerka. Gwiazda na instagramowym koncie udostępnia nagrania oraz fotografie, na których pokazuje swoje życie prywatne. Niedawno chciała nawet zorganizować huczne urodziny swojej córki Neny. Niestety choroba pokrzyżowała jej plany.

Zobacz też: Lara Gessler nie zawsze była Larą. Jak naprawdę ma na imię córka Magdy Gessler?

Reklama

Lara Gessler musiała odwołać imprezę urodzinową córki

Lara Gessler z okazji trzecich urodzin córki zaplanowała wielką imprezę na 22 października. Niestety z powodu choroby Lary świętowanie trzeba było odwołać.

"Po dziesięciu dniach strasznego kaszlu i braku normalnego snu mój organizm powiedział mi stop. Ból głowy, dreszcze, pokrzywka" - napisała na InstaStories Gessler.

W dalszej części wpisu gwiazda dodała, że jej choroba wpłynęła nie tylko na organizację urodzin jej córki. Gessler nie mogła pojawić się też na innym wydarzeniu.

"Nie poszłam na ważne święto cudownej i bardzo wyjątkowej osoby. A dziś odwołałam rodzinne urodziny Neny u mojej mamy. Mam zapalenie oskrzeli i muszę się ogarnąć. I to nie na tym polu, które ogarniam bez problemu, czyt. codzienność, wszystko poza mną" - pisała w sieci zatroskana Lara.

Lara Gessler i Piotr Szeląg - dzieci

Lara Gessler i Piotr Szeląg rodzicami Neny zostali w 2020 roku. Para na krótko przed urodzinami dziecka wzięła cichy ślub. Małżonkowie marzyli jednak o głośnym weselu. Takie wydarzenie zorganizowali w grudniu 2021 roku.

Gessler oraz Szeląg doczekali się drugiego dziecka. Ich syn przyszedł na świat we wrześniu 2022 roku.

"Teraz nie wiem, czy będzie miejsce na trzecie dziecko, bo mówiąc szczerze, bardzo chcę mieć dla wszystkich czas. A jak chce się mieć czas dla rodziny i jeszcze pracować, robi się trochę ciasno" - powiedziała gwiazda w jednym z wywiadów.

Zobacz też:

Cudowna chwila w rodzinie Magdy Gessler. Syn już się pochwalił. Spływają gratulacje

Lara Gessler w nietypowy sposób uczciła pamięć po ojcu w rocznicę śmierci

Lara Gessler nie zawsze była Larą. Jak naprawdę ma na imię córka Magdy Gessler?
 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy