Reklama
Reklama

Plany Kasi Kowalskiej legły w gruzach. Odwołuje koncerty! Fani życzą zdrowia

Kasia Kowalska (50 l.) to silna kobieta, która zrobiła ogromną karierę pomimo samotnego macierzyństwa. Teraz, gdy ze spokojną głową chciała wrócić do tras koncertowych, plany pokrzyżowała choroba panosząca się w jej zespole. Oto szczegóły!

Kasia Kowalska (posłuchaj!) to znana wokalistka rockowa, kompozytorka i autorka tekstów, która od lat zajmuje czołowe miejsce w branży polskiej muzyki. Najpierw występowała w zespole Evergreen Roberta Amiriana. Od 1994 jest artystką solową i ma na koncie aż dziewięć albumów studyjnych.

Liczne nagrody Kasi Kowalskiej

Kasia reprezentowała Polskę podczas Eurowizji w 1996 roku. Ma na koncie wiele nagród, w tym “Fryderyka" i MTV za najlepszego polskiego wykonawcę. Jest też zdobywczynią pięciu Superjedynek i Bursztynowych Słowików.

Choć jest kariera to piękna historia - złożona głównie ze wzlotów, w życiu prywatnym nie jest tak kolorowo.

Reklama

Choroba córki Kasi Kowalskiej

W 2020 roku media donosiły, że Ola Kowalska, córka Kasi, przeżywa okropny czas. Dziewczyna przebywała w szpitalu i była operowana. Kasia zaapelowała do fanów, by uważali na COVID-19 i jeśli to możliwe - zostali w domu. Pomimo tak jasnych poszlak, obserwatorzy dalej zastanawiali się, co mogło stać się tak młodej dziewczynie. Okazało się, że zapadła w stan śpiączki, a nawet otarła się o śmierć, jednak dopadł ją nie koronawirus, a zupełnie inny, także groźny patogen. Na szczęście, wszystko skończyło się dobrze.

Ola nie odcina się od tamtych wydarzeń. Oto co napisała na Instagramie, wspominając ten okropny czas:

"Rok temu prawie straciłam życie. Doceniaj swoje ciało, ono i tak robi naprawdę wiele, nawet gdy tylko siedzimy czy stoimy. Kochaj je. Bądź dobry dla siebie i zawsze bądź wdzięczny. Wysyłam dziś wszystkim dużo, dużo miłości".

Kasia, w porównaniu do córki, niechętnie wraca do tamtych chwil.

"Jest regres pamięciowy, jest regres mięśniowy, zmęczenie i bóle. Ale nie rozmawiajmy o tym, bo to źle wpływa na mój image" - wspominała wokalistka w wywiadzie dla SuperExpressu.

Czytaj więcej: Kasia Kowalska wypowiedziała się na temat stanu zdrowia swojej córki!

Choć od tamtego momentu minęło wiele czasu, w życiu wokalistki dalej nie zapanował spokój. Co stało się tym razem?

Kasia Kowalska przekłada koncerty!

COVID-19 tym razem pokrzyżował jej nic innego jak... plany koncertowe. Uderzył w więcej niż jednego członków jej zespołu!

"Moi drodzy, w związku z pojawieniem się kilku przypadków zachorowania na Covid w naszym zespole, z wielkim żalem informuję Was o konieczności przełożenia jutrzejszego koncertu w Białymstoku. Nowy termin to 21 marca 2023 roku. o godz.19:00. Dziękuję za wyrozumiałość i do zobaczenia w pierwszy dzień wiosny" - napisała w social mediach, nie kryjąc smutku.

Mamy nadzieję, że pomimo trwającego sezonu grypowego, ekipa wokalistki już niedługo stanie na nogi i w pełni sił będzie dostarczać fanom wspaniałych przeżyć podczas trasy koncertowej. Po tylu stresach Kasia zasługuje na nieco odpoczynku.

Życzymy dużo zdrowia całej ekipie!

Czytaj więcej:

RSV, covid i grypa w natarciu. Po czym poznać, z czym mamy do czynienia?

Kasia Kowalska ostro o swoim byłym partnerze. Tak ją potraktował!

Tą chorobą żyła cała Polska! Córka Kasi Kowalskiej wspomina walkę o życie...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska | Aleksandra Yoriadis
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy