Reklama
Reklama

Pique i "następczyni Shakiry" przyłapani w Pradze. Hiszpańska prasa dementuje plotki o rozstaniu

Jeszcze niedawno hiszpańscy dziennikarze rozpisywali się na temat tego, że emerytowany piłkarz Barcelony i były partner Shakiry (45 l.), Gerard Pique (35 l.) rozstał się z dużo młodszą od siebie modelką, dla której parę miesięcy wcześniej zostawił wokalistkę. Teraz okazuje się jednak, że plotki mogły być nieprawdziwe. Co udało się ustalić fotoreporterom?

Gerard Pique zostawił Shakirę dla dużo młodszej modelki

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu - ku zaskoczeniu fanów na całym świecie - obrońca Barcelony i popularna kolumbijska piosenkarka Shakira, ogłosili rozstanie po 12 latach związku. Przyczyną miał być romans sportowca. Choć wielbiciele z początku nie wierzyli w sensacyjne doniesienia, po jakimś czasie plotki okazały się prawdą, a Pique wyprowadził się z domu, zostawiając partnerkę i dwóch synów.

Reklama

Przez długi czas piosenkarka i piłkarz nie mogli dojść do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi. Dopiero niedawno, po kilku miesiącach od rozstania, parze udało się dogadać w tej kwestii.

Shakira mocno przeżywała rozstanie i w ramach zemsty utrudniała byłemu ukochanemu kontakty z dziećmi. Piosenkarka była rozżalona nie tylko tym, w jaki sposób potraktował ją piłkarz - smutek i żal po rozstaniu potęgował fakt, że Clara Chia Marti, w której zakochał się piłkarz, jest dużo młodsza od Kolumbijki, a w dodatku - szalenie do niej podobna.

W mediach pojawiła się plotka, według której były obrońca "Dumy Katalonii" i jego nowa wybranka spodziewają się dziecka. Doniesienia nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości, ale Shakira nadal była wściekła.

Pique z kochanką przyłapani w Pradze

Jeszcze niedawno hiszpańskie media rozpisywały się na temat rzekomego rozstania Gerarda Pique i Clary Marti. Pare miały poróżnić nieustające kłótnie i presja ze strony prasy.

Zakochanych non stop nękali fotoreporterzy i wścibscy dziennikarze. Ciekawscy paparazzi nie odstępowali ich na krok od dnia, w którym w kolorowych magazynach pojawiła się informacja, że zawodnik Barcelony zdradza kolumbijską piosenkarkę.

W dodatku 23-letnia Clara Chia była zmęczona reakcjami hiszpańskich mediów na jej związek z zawodnikiem "Dumy Katalonii" i ciągłe obwinianie jej o "odbicie" męża Shakirze.

Teraz okazuje się, że sensacyjne wiadomości były mocno naciągane, a para wciąż jest razem. Do sieci trafiły zdjęcia z romantycznego wypadu modelki i piłkarza do stolicy Czech. Były zawodnik Barcelony nie szczędził dziewczynie czułości.

Czy to dlatego, że z dala od hiszpańskich dziennikarzy, zakochani mogli pozwolić sobie na więcej intymności? Być może, jednak poczują spory zawód, kiedy odkryją, że kolejne ich zdjęcia trafiły do internetu.

Zobacz też:

Clara Chia Marti i Pique nie są już parą. To dla niej piłkarz Barcelony zostawił Shakirę i dzieci 

Shakira i Gerarg Pique stanęli twarzą w twarz. W sądzie zdecydowali o przyszłości swoich dzieci!

Shakira wystąpiła w reklamie Burberry. Czy Gerard Pique pożałuje rozstania?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piquet | Shakira
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy