Reklama

Reklama

Reklama

Pippa nie jest grzeczną dziewczynką!

Kiedy Kate Middleton brała niedawno ślub z księciem Williamem, wszyscy zwrócili uwagę na jej młodszą siostrę Pippę (27 l.). W kremowej eleganckiej sukni prezentowała się zachwycająco i z wdziękiem spełniała obowiązki druhny panny młodej.

Nic dziwnego, że młodszy brat Williama, książę Harry, jest pod jej urokiem, a piosenkarz Justin Timberlake marzy, by poznać "Jej Wysokość Laskę", jak Pippę przezwała prasa. Kim jest dziewczyna, która oczarowała cały świat?

Pippa, czyli Phillipa, wiodła dotąd rozrywkowe życie u boku swej starszej siostry. Nic dziwnego, ich matka Carole, eksstewardesa, jest właścicielką dochodowej firmy "Party Pieces", która zajmuje się organizacją przyjęć.

Carole założyła swój biznes, kiedy córki były w przedszkolu, a rodzina Middletonów mieszkała jeszcze w skromnym domku w sielskiej wsi Bradfield. Pokój Pippy był na poddaszu. Miał tak niski sufit, że musiała chodzić zgięta w pół. Jej garderoba była dość skromna i Pippa musiała nosić ubrania po siostrze. Nie znosiła tego.

Reklama

Interes mamy okazał się jednak strzałem w dziesiątkę i życie Middletonów zmieniło się o 180 stopni. Przeprowadzili się do wielkiej rezydencji, a Carole było stać na opłace- nie nauki córek w ekskluzywnych szkołach z internatem. Po maturze Pippa studiowała literaturę angielską na uniwersytecie w Edynburgu. Dzięki znajomościom Kate, która na studiach została dziewczyną księcia Williama, Pippa obracała się w najlepszym towarzystwie.

Dzieliła stancję z utytułowanymi potomkami najlepszych brytyjskich rodów. Była świetną studentką, ale lubiła także ostro imprezować. Niedawno Pałacem Buckingham wstrząsnęły zdjęcia, na których baluje na Ibizie ubrana jedynie w stanik i minispódniczkę w towarzystwie pewnego przystojniaka...

Pippa nie kryje, że lubi szampańską zabawę i łączy przyjemne z pożytecznym. Jest stałą bywalczynią londyńskich salonów, a także felietonistką "Party Times" . Pracuje też w firmie zajmującej się organizacją eventów "Table Talk". Pomaga też w firmie mamy.

Jest bardzo zajęta, ale czasu na randki jej nie brakuje. W przeciwieństwie do Kate, która od 7 lat jest w stałym związku z Williamem, Pippa ma na koncie wiele romansów, m.in. z arystokratą Joshem Williamsem, który jednak rzucił ją po kilku miesiącach. Teraz pewnie żałuje, bo ostatnio magazyn "Tattler" przyznał Pippie tytuł "Najlepszej partii w Wielkiej Brytanii".

Jej najnowszy ukochany to ekskrykiecista Alex Loudon, ale niedawno paparazzi przyłapali niegrzeczną pannę Middleton na wakacjach w Hiszpanii z ekschłopakiem, Georgem Percym. W jej oczach jak zwykle skrzyły się chochliki, a z torebki wychylała się... butelka szampana...

Monika Finotello

Na Żywo
Dowiedz się więcej na temat: Pippa Middleton

Reklama

Reklama

Reklama