Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Żyła już się z tym nie kryje! Co na to Justyna?

Piotr Żyła (34 l.) wije sobie gniazdko z nową ukochaną! Ale to jeszcze nie koniec rewelacji. Skoczek pokazał właśnie jak buduje dom!

O skoczku w ostatnim czasie jest głośno w związku z jego sukcesami sportowymi! Powodzi mu się również w życiu prywatnym!

Plotki głoszą, że Piotr kupił dom w Ustroniu i zamieszkał w nim ze swoją nową ukochaną. Wybranką serca sportowca jest młodziutka Marcelina Ziętek, gwiazda serialu "19+".

Nie bez znaczenia Żyła wybrał właśnie Ustroń! To tam jego rodzice prowadzą pensjonat. " Nasz Syn w ciągu swojej kariery sportowej korzysta ze wsparcia naszej bazy rehabilitacyjnej i żywieniowej co, jak widać, służy jego zdrowiu i kondycji ku zadowoleniu oddanych mu rodziców" - czytamy na stronie ośrodka.

Reklama

Skoczek zaskoczył i na najnowszych zdjęciach na Instagramie pozuje z wiertarką! Piotr pochwalił się zdjęciami z budowy.

Internauci nie odpuścili okazji do komentowania. Dostało się również byłej żonie Żyły. "Uważaj bo byłej się spodoba", "Justyna z żalu się ugryzie...", "uuu to się Justysia znowu zdenerwuje" - komentują internauci.

Skoczek pod postem napisał: "Jeszcze tylko chwilka i gotowy". Czego życzycie Piotrowi i Marcelinie na nowej drodze życia?
pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | marcelina ziętek | Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje