Reklama
Reklama

Piotr Zelt znów atakuje? "Sprawdź, kogo nie wolno ci krytykować"

Piotr Zelt (53 l.) nie daje za wygraną. Konflikt w rzeczniczką Komendanta Głównego Anną Michalską wchodzi w nową fazę. Aktor opublikował na Instagramie znamienny cytat, którym chce zwrócić uwagę na powagę sytuacji, w której się znalazł.

Piotr Zelt: konflikt z rzeczniczką Anną Michalską

Piotr Zelt przechodzi obecnie trudne chwile. Wciąż nie milkną echa skandalu, który wywołał publikując ostre słowa pod adresem rzeczniczki Komendanta Głównego, Anny Michalskiej. Przypomnijmy, że jesienią zeszłego roku na polsko-białoruskim pograniczu rozgrywały się dantejskie sceny. Tłumy imigrantów przybywających zarówno z regionu Bliskiego Wschodu, jak i z krajów afrykańskich usiłowały przedostać się na terytorium Polski. Straż Graniczna przez długie tygodnie skutecznie odpierała próby sforsowania ogrodzenia.

Działania pograniczników nie wszystkim przypadły do gustu. Część społeczeństwa zwracała uwagę na potrzebę pomocy poszkodowanym imigrantom, którzy bez jedzenia oraz odpowiedniego ubrania przebywali w pobliskich lasach. Wiele negatywnych słów padło wówczas w stosunku do rzeczniczki Komendanta Głównego Anny Michalskiej. Zrobiło się o niej szczególnie głośno, gdy na pytania o to, co stało się z imigrantami z Bliskiego Wschodu i Afryki odpowiedziała:

Reklama

Postawa rzeczniczki nie spodobała się aktorowi, Piotrowi Zeltowi, który określił Michalską "twarzą bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS". Właśnie przez te słowa napytał sobie biedy.

Piotr Zelt znów atakuje?

Słowa Piotra Zelta przysporzyły mu wielu problemów. Aktor musiał zmierzyć się z wielką falą krytyki. I choć później zarzekał się, że jego "intencją nie było podważenie kompetencji czy autorytetu Straży Granicznej", to wciąż ponosi konsekwencje swojej wypowiedzi. Zelt nie zamierza jednak zostawić tak tej sprawy. W swoich mediach społecznościowych w enigmatyczny sposób odniósł się do niedawnej afery z jego udziałem. Opublikował post, zawierający przejmujący cytat Woltera. Czy w ten sposób chciał nam przekazać coś ważnego?

Zobacz też:

Conrado Moreno wypożyczył samochód. Gdy zajrzał do środka, "stracił wiarę w ludzi"

Wróżka Anna Kempisty wie czy Putin użyje bomby atomowej. Jesteśmy o krok od zagłady?

Tak rozpoznasz, że masz kunę na strychu. Oto sposoby, by ją odstraszyć

Serbia. Zwolennik Putina wygrał wybory. Aleksander Vucić zdobył 59,6 proc. głosów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Zelt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy