Reklama
Reklama

Conrado Moreno wypożyczył samochód. Gdy zajrzał do środka, "stracił wiarę w ludzi"

Conrado Moreno (40 l.) nie mógł uwierzyć własnym oczom. Wypożyczając samochód za pośrednictwem jednej z popularnych aplikacji sądził, że będzie mógł liczyć na przyjemną podróż. Niestety to, co zastał wewnątrz auta mocno nim wstrząsnęło. Wszystko nagrał i wrzucił do mediów społecznościowych.

Conrado Moreno wypożyczył samochód

Conrado Moreno postanowił podzielić się na Instagramie swoimi ostatnimi doświadczeniami, związanymi z wypożyczeniem samochodu. Mężczyzna był zmuszony oddać swoje auto do warsztatu. Aby móc nadal swobodnie przemieszczać się po mieście, zdecydował się skorzystać z jednej z aplikacji do wypożyczania samochodów. Gdy zajrzał do wnętrza pojazdu, nie mógł wyjść z szoku.

Bohater programu "Europa da się lubić" pokazał w mediach społecznościowych, co znajdowało się wewnątrz wypożyczonego przez niego samochodu. Poprzedni kierowca pozostawił po sobie niebywały bałagan. Na podłodze znajdowała się sterta śmieci. Wszędzie walały się jednorazowe opakowania po jedzeniu oraz papierowe torby. Prezenter był tak oburzony tym widokiem, że postanowił udokumentować szokujące znalezisko. Wszystkie zdjęcia zamieścił na Instagramie.

Reklama

Jak można pozostawić samochód w takim stanie? Ludzie nie mają wstydu!

Conrado Moreno: kariera

Conrado Moreno jest synem Hiszpana i Polki. Cały kraj poznał go za sprawą występów w programie TVP2 "Europa da się lubić". Początkowo głównym celem show była promocja przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Później program miał już przede wszystkim charakter uświadamiający i kulturoznawczy. Conrado Moreno zapadł w pamięci widzów m.in. w związku z historycznym już wypadkiem, który spowodował, wjeżdżając do studia skuterem. Dziś prezenter ma już sporo dystansu do tamtego wydarzenia i chętnie z niego żartuje.

W 2005 r. Conrado Moreno uczestniczył w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Obecnie prowadzi audycję "Życie jak w Madrycie" w radiu RDC. W jego życiu osobistym sporo się działo. Moreno jest rozwiedziony. W 2009 roku ożenił się z Katarzyną Jurzyk. Para ma 10-letniego syna. Z następną partnerką doczekał się córki Maribel. Dziewczynka przyszła na świat 14 grudnia 2019 roku.

Zobacz też:

Lila Janowska ujawniła koszt operacji powiększenia biustu. Czy było warto?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie wybaczy Radkowi zdrady. Mąż musi uważać!

Jak wygląda praca w zakładzie pogrzebowym? Tajemnice branży funeralnej

Zdjęcia masowego grobu w Buczy. "W ten sposób pogrzebano około 300 ofiar Rosjan"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Conrado Moreno
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy