Reklama
Reklama

Piotr Stramowski zrobił coś takiego po raz pierwszy od 10 lat. Zdjęcia mówią wszystko

Piotr Stramowski (36 l.) zapragnął wyrwać się z mroźnej Polski i wybrał się na krótki wypoczynek do Egiptu. Za granicą aktor spędził zaledwie parę dni, ale za to obfitowały one w emocjonujące zdarzenia. Teraz w mediach społecznościowych zdał szczegółową relację z tego, jak wyglądał jego urlop.

Piotr Stramowski opuścił kraj

Piotr Stramowski po rozstaniu z Katarzyną Warnke ani myśli się nudzić. Rozwód gwiazdorskiej pary nastąpił w październiku ubiegłego roku, a już teraz aktor wiedzie szczęśliwe życie u boku innej partnerki. Niejednokrotnie był już widywany podczas branżowych imprez w towarzystwie pięknej Natalii Krakowskiej, jednak od czasu do czasu nawet najbardziej udany związek potrzebuje odrobiny oddechu. Zapewne właśnie dlatego, Piotr Stramowski postanowił zimowe ferie spędzić samotnie. Aktor wybrał się na krótki urlop do słonecznego Egiptu.

Reklama

O tej porze roku w północnej Afryce temperatury są zdecydowanie bardziej sprzyjające niż w Polsce. I choć woda w morzu może nie jest teraz idealna do kąpieli, to jednak Egipt zawsze jest doskonałym miejscem na oderwanie się od szaroburej rzeczywistości. Piotr Stramowski postanowił odpocząć pod palmami, ale nie spodziewał się, że wyjazd zakończy się w jakże nerwowych okolicznościach. Aktor był zmuszony wrócić do ojczyzny znacznie wcześniej niż planował, gdy na lotnisku okazało się, że jego paszport jest uszkodzony. Pomimo drobnych niedogodności celebryta bardzo miło wspomina czas spędzony w Egipcie. 

Piotr Stramowski zrobił coś takiego po raz pierwszy od 10 lat

Piotr Stramowski wrócił już do kraju, ale wakacyjny nastrój wciąż go nie opuszcza. Aktor podzielił się na Instagramie kilkoma kadrami wykonanymi podczas pobytu w Egipcie. Wyznał, że po raz pierwszy od dziesięciu lat zdarzyło mu się samemu wyjechać na wakacje. Nie zdradził, dlaczego tym razem nie zabrał ze sobą ukochanej. Wiemy za to, że bynajmniej nie narzekał na samotność. Na miejscu spotkał fantastycznych ludzi, z którymi bawił się znakomicie. Urlop posłużył mu także do nadrobienia zaległości w pracy. 

"Właśnie kończę mój pięciodniowy wakacyjny wyjazd. Pierwszy raz od dziesięciu lat pozwoliłem sobie wyjechać SAM na wakacje i jest to wielkie doznanie. Poznałem wspaniałych ludzi, dziękuję wam za wspaniały czas, masę śmiechu i luz, który w życiu jest potrzebny i o którym często zapominamy. Przy okazji szczerze polecam hotel, w którym miałem okazję odpocząć i nadrobić zaległości w pracy" — napisał na Instagramie Piotr Stramowski.

Zdjęcia roześmianych twarzy nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości, że był to cudowny czas. Nic, tylko pozazdrościć.

Zobacz też:

Wielkie problemy Stramowskiego na lotnisku w Egipcie. Nagle został odesłany do Polski

Stramowski opowiedział o nowym domu. "Jesteśmy zamknięci"

Zakończyły się zdjęcia do thrillera „Nieprzyjaciel”. W głównych rolach plejada gwiazd

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy