Reklama
Reklama

Piotr Stramowski i młoda ukochana nie szczędzili sobie czułości na mieście. Wszystko na oczach paparazzich

Piotr Stramowski (36 l.) u boku nowej partnerki odmłodniał. Aktor rozkwita, a zdjęcia wykonane przez paparazzi dowodzą, że gwiazdor jest w doskonałym momencie swojego życia. Cóż to był za spacer i obiad!

Piotr Stramowski: nowa partnerka

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke byli piękną parą i wiele osób wróżyło im wspólną przyszłość. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. W październiku zeszłego roku sąd orzekł ich rozwód. Byli małżonkowie na zawsze będą już jednak związani obowiązkiem wychowania córeczki Helenki, która jest owocem ich miłości.

Gwiazdor dość szybko pocieszył się po rozstaniu z Katarzyną Warnke. Szczęście odnalazł u boku uroczej Natalii Krakowskiej, z którą chętnie pojawia się na branżowych wydarzeniach. Zakochani ani myślą ukrywać swoje szczęście przed światem. Z przyjemnością okazują sobie czułe gesty i pozują do wspólnych zdjęć.

Reklama

Ostatnio Piotr Stramowski został przyłapany w towarzystwie Natalii Krakowskiej podczas romantycznego spaceru w centrum Warszawy. Było widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Śmiali się i żartowali.

"Przemierzali centrum Warszawy, wyglądając przy tym jak para zakochanych nastolatków. Co chwilę z czegoś się śmiali, trzymali za ręce" - opowiadał anonimowy informator "Super Expressu".

Piotr Stramowski rozkwitł u boku nowej miłości

Piotr Stramowski pomimo rozwodu z matką swojego dziecka, nie zapomniał o tym, że rodzicielstwo wciąż jest jego obowiązkiem. Choć układa sobie życie z nową ukochaną, zawsze znajduje czas na opiekę nad Helenką. Każde z rodziców w równym stopniu angażuje się w wychowanie córki.

"Sądzę, że udział mężczyzn w wychowywaniu dzieci jest niezwykle ważny i dzieje się w tym zakresie coraz lepiej. I tutaj muszę pochwalić mojego byłego partnera, który mocno się angażuje, i mogę powiedzieć, że nasza sytuacja to jest 50/50" - wyznała w najnowszym wywiadzie dla WP, Katarzyna Warnke.

Aktorka w odróżnieniu od jej byłego męża, na razie nie poszukuje nowej miłości. Woli skupić się na sobie samej i własnych potrzebach.

"Jestem przede wszystkim mamą i artystką. Może w tej całej układance brakuje jeszcze bycia partnerką. Jeśli jednak chodzi o sprawy miłosne i relacyjne, to jestem w pewnym zawieszeniu. Zwracam się ku sobie, na nowo odczytuję, kim się staję w nowej dla siebie sytuacji. Czuję spokój" - mówiła szczerze w ostatnim wywiadzie.

Zobacz też:

Warnke ujawnia prawdę o opiece nad córką. Padły szczere słowa o Stramowskim

Piotr Stramowski zrobił coś takiego po raz pierwszy od 10 lat. Zdjęcia mówią wszystko

Wielkie problemy Stramowskiego na lotnisku w Egipcie. Nagle został odesłany do Polski

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke | Natalia Krakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy