Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Semka wyznaje: "Śpiączka była walką o życie". Nowe informacje o stanie zdrowia dziennikarza

Piotr Semka (55 l.) pod koniec marca zachorował na COVID-19 i trafił do szpitala w ciężkim stanie. Dziennikarz został podłączony do respiratora i zaczęła się walka o jego życie. Wszystko wskazuje na to, że najgorsze już za nim, bo redaktor w rozmowie z "Super Expressem" przekazał dobre wieści!

To kolejny dowód na to, że nie warto bagatelizować niebezpieczeństwa związanego z zakażeniem koronawirusem. Jak niebezpieczny może być to wirus przekonał się Piotr Semka, który od kilku miesięcy jest w szpitalu.

Dziennikarz w marcu trafił do szpitala, został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną i podłączony do płucoserca. Jego stan był na tyle poważny, że przyjaciele zamartwiali się o jego życie. Sam Jacek Kurski apelował o modlitwę.

Parę tygodni temu w końcu nastąpił przełom i dziennikarz osobiście skontaktował się ze swoimi sympatykami na Twitterze! Po ponad dwóch miesiącach nieobecności w mediach społecznościowych Semka w końcu zabrał głos.

Reklama

Najgorsze już za nim, jednak dziennikarz wciąż jest niezwykle słaby, a prezes TVP zdradził, że Piotr z trudem rozmawia. Zwierzył się "Super Expressowi", że nie może się już doczekać, kiedy osobiście będzie mógł zobaczyć Piotra i kiedy dziennikarz wróci do formy, by "nawet zdalnie brać udział w komentowaniu spraw politycznych dla TVP".

Nowe informacje o stanie zdrowia dziennikarza

Po paru tygodniach milczenia, Semka zdecydował się na rozmowę z tabloidem i opowiedział, jak się teraz czuje. Ponad miesiąc leżał w śpiączce i był podłączony do specjalistycznej aparatury podtrzymującej życie. Najważniejsza jest teraz rehabilitacja.

Publicysta zwierzył się również, że w warszawskim szpitalu doskonale się nim zajmują i mimo że przetrwał COVID-19, to teraz walczy z dolegliwościami.

Piotr Semka w latach 80. był publicystą podziemnej edycji pisma "Solidarność" Regionu Gdańsk. W latach 1991-1992 był dziennikarzem Telewizji Polskiej, gdzie z Jackiem Kurskim prowadził program "Refleks".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Semka | Jacek Kurski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »