Reklama
Reklama

Piotr Rubik pokazał swoich bliskich. Rzadki widok

Piotr Rubik (54 l.) to jeden z bardziej znanych muzyków w Polsce. Gwiazdor od lat obecny jest w polskim show-biznesie, a także w mediach społecznościowych, gdzie prowadzi swój instagramowy profil. Niedawno postanowił pochwalić się uroczym zdjęciem swojej rodziny.

Piotr Rubik od lat prowadzi konto na Instagramie. To właśnie tam umieszcza krótkie nagrania oraz zdjęcia swojej ukochanej rodziny. Niedawno chwalił się zagranicznymi wakacjami, a ostatnio udostępnił zdjęcie, na którym pozuje z ukochaną żoną, dziećmi oraz rodzicami. Ten widok może wzruszyć.

Piotr Rubik chwali się rodzicami

Piotr Rubik na najnowszej fotografii prezentuje swoją najbliższą rodzinę. Na zdjęciu nie zabrakło Agaty, Heleny, Alicji oraz rodziców Piotra. Zdjęcie zostało wykonane w miniony weekend, a dokładniej w niedzielę.

Reklama

Muzyk postanowił dodać uroczy opis fotografii. Podkreślił w nim, że to niedzielne rodzinne spotkanie.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów 54-latka. Większość była zachwycona uroczym zdjęciem, a także rodzicami Piotra.

"Śliczna rodzina"

"Piękna rodzina, na zwyczajnym zdjęciu bez udawania i sztuczności"

Piotr Rubik - rodzina, życie prywatne

Piotr Rubik urodził się 3 września 1968 roku w Warszawie. W wieku siedmiu lat zaczął uczyć się gry na wiolonczeli. Naukę kontynuował w liceum muzycznym pod kierownictwem prof. Andrzeja Zielińskiego, który prowadził go do ukończenia Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Od 2005 roku jest szefem muzycznym Festiwalu Tańczące Eurydyki im. Anny German w Zielonej Górze.

W 2012 roku wystąpił jako kapitan drużyny z Warszawy w trzeciej edycji programu TVP2 "Bitwa na głosy".

6 września 2020 roku zasiadł w jury pierwszego półfinału "Szansy na sukces", wyłaniającego reprezentanta Polski w 18. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbywającym się w Warszawie.

21 czerwca 2008 roku, po dwóch latach związku, wziął ślub kościelny z Agatą Paskudzką w kościele Św. Jadwigi we Wrocławiu. Mają dwie córki, Helenę i Alicję.
Zobacz też:

Agata i Piotr Rubikowie świętują urodziny córki. Podobna do znanych rodziców?

Agata i Piotr Rubikowie. Złośliwi wytykali im różnicę wieku, a oni nadal są razem!

Eleganccy Rubikowie na gali Hasztagi Roku. To ich pierwsze publiczne wyjście od dawna. Kto jeszcze przybył?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Rubik | Agata Rubik
Reklama
Reklama
Reklama