Reklama
Reklama

Piotr Rubik na urodziny żony sprowadził dla niej nietypowy prezent. Sprowadził go aż z... Honolulu!

Piotr Rubik po raz kolejny udowodnił, jak bardzo kocha swoją żonę, Agatę, i jak wiele jest w stanie dla niej zrobić. Z okazji urodzin jej prezent, który chyba od dawna śnił jej się po nocach...

Agata i Piotr Rubik: różnica wieku im nie przeszkadza

Agata i Piotr Rubikowie są parą od 2007 roku i do dziś są nierozłączni. Co prawda początkowo mało kto wróżył im długą wspólną przyszłość, jednak oni na przekór sceptykom każdego dnia udowadniają, że różnica wieku nie ma dla nich znaczenia i można być szczęśliwym nawet, gdy wynosi ona osiemnaście lat.

Para doczekała się dwóch córek - Helenki i Alicji, które często goszczą na ich mediach społecznościowych, a starsza złożyła już swój własny profil.

Reklama

Zarówno Agata, jak i Piotr Rubik codziennie dodają relację na Instagram. Fani często dopytują Agatę, czym tak naprawdę się zajmuje w życiu, a ona zawsze odpowiada, że właśnie prowadzenie Instagrama jest jej pracą.

Piotr Rubik sprawił żonie nietypowy prezent na urodziny

W dniu urodzin żony kompozytora nie mogło więc zabraknąć życzeń dla niej. Trzeba przyznać, że wybrał dość oryginalne zdjęcie swojej żony jako tło do życzeń. "Moje szczęście kończy 18 lat" - napisał lekko ironicznie.

Zadbał oczywiście także o odpowiedni prezent. Agata Rubik pochwaliła się nim na swoim profilu i trzeba przyznać, że kompozytor naprawdę się postarał. Wiedząc, jaki jest ulubiony przysmak jego żony, sprowadził go aż z Honolulu!

"Najlepszy prezent oczywiście od mojego męża, bo tylko on mógł wpaść a to, żeby moje ukochane masło orzechowe z macadamii, najlepsze na świecie, sprowadzić mi na urodziny prosto z Honolulu" - pochwaliła się rozradowana Agata Rubik.

Można się spodziewać, że to nie jedyny prezent, jakim Piotr Rubik obdaruje żonę. Masło orzechowe sprowadzone z Honolulu wprawdzie wydaje się fajnym i przede wszystkim oryginalnym podarunkiem, jednak Rubikowie znani są z tego, że raczej nie oszczędzają na sobie.

Niebawem zresztą, jak zapowiedziała niedawno Agata Rubik, wybierają się w daleką podróż. Może to właśnie ona jest głównym prezentem?

Zobacz też:

Ciąża zaskoczyła Agatę Rubik. Nie kryła przerażenie

Rubikowie 17 lat temu po raz pierwszy się pocałowali

Rubikowie kłócą się o opiekę nad dziećmi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy