Reklama
Reklama

Piotr Fronczewski przyznał się do romansu pozamałżeńskiego. Córki przez lata nie mogły mu tego wybaczyć

Piotr Fronczewski (75 l.) 7 lat temu przyznał się w swojej biograficznej książce do romansu pozamałżeńskiego. Fatalne zauroczenie zdarzyło się w latach 80., gdy córki aktora były jeszcze małe. Liczył na to, że niczgo nie zapamiętały. Nie mógł się bardziej mylić…

Piotr Fronczewski w 2005 roku wydał biograficzną książkę „Ja, Fronczewski”. Ujawnił w niej m.in kulisy swojego pozamałżeńskiego romansu. Nie ujawnił, dla kogo chciał rozbić małżeństwo z Ewą Fronczewską, z którą ma dwie córki, Katarzyną i Magdalenę,  ale tajemnicą poliszynela jest to, że chodziło o Joannę Pacułę.  Aktorkę, uchodzącą w latach 80. za jedną z najpiękniejszych Polek, poznał na planie serialu „07 zgłoś się”. Jak wyznał Fronczewski w swojej książce:

Reklama

Doszło do tego, że rozważał rozstanie z żoną i złożenie jej propozycji, by każde z nich wzięło sobie po jednej córce. 

Ostatecznie nie zdecydował się na porzucenie rodziny, za to rozstał się z Pacułą. Rozczarowana aktorka wyjechała do Paryża, a stamtąd do Stanów Zjednoczonych. Zagrała tam w kilku hollywoodzkich produkcjach i jako pierwsza Polka pojawiła się na okładce magazynu „Vogue”.

Córki Fronczewskiego nie wybaczyły mu romansu

Fronczewski i jego żona ostatecznie nie podzielili między siebie córek, jednak, jak ujawnia aktor, obie mają do niego żal. Zwłaszcza młodsza, Magdalena. Jak wyznał aktor w swojej biografii: 

Zdaniem osoby z otoczenia Fronczewskiego, niewyjaśnione sprawy rozsadzały rodzinę od środka. Aktor zakładał, że córki nie pamiętają jego pozamałżeńskiego romansu, bo były na to za małe, a tymczasem okazało się, że zapamiętały aż za dobrze.  Żadna rozmowa nie mogła odbyć się bez rozdrapywania ran. Jak ujawnia informator tygodnika „Na żywo”:

Jak wspomina Fronczewski, do konfrontacji doszło z inicjatywy jego młodszej córki, która pewnego dnia wygarnęła ojcu, co o nim myśli. Jak ujawnia aktor, cytowany przez „Na żywo”:

Ostatecznie szczera rozmowa jednak się odbyła i oczyściła atmosferę w rodzinie. Teraz obie córki opiekują się ojcem, który w ciągu zaledwie 3 lat przeszedł aż 4 operacje, w tym trzy kardiologiczne. 

Zobacz też:

Nie cichną plotki o romansie. Ta informacja podgrzeje je jeszcze bardziej

Magda Gessler wybuchła. Odpowiedziała złośliwej internautce

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Fronczewski | Joanna Pacuła
Reklama
Reklama
Reklama