Reklama
Reklama

Pilne wieści z domu Stocha. Żona Ewa oficjalnie potwierdziła. Plotki okazały się prawdziwe

Ewa Bilan-Stoch zaskoczyła nowymi wieściami, które przekazała na swoim Instagramie. Kobieta wyjawiła, że szykuje się do ważnego wydarzenia. Plotkowano już o tym od pewnego czasu, ale dopiero teraz żona skoczka wszystko oficjalnie potwierdziła...

Kamil Stoch to jeden z najbardziej utytułowanych skoczków w naszym kraju. Niebawem znów będzie miał szansę się sprawdzić w skokach narciarskich, bo sezon zbliża się wielkimi krokami. 

Z pewnością sportowiec nie osiągnąłby aż tyle, gdyby nie ogromne wsparcie ukochanej żony Ewy. Kobieta jest jego największa fanką i w pełni rozumie, jak wiele Kamil musi poświęcać, by zdobywać puchary. 

Żona Stocha znów to zrobiła. Mąż nie był zachwycony

Ewa ma oczywiście także swoje pasje i zajęcia, którymi oddaje się w wolnych chwilach. Jakiś czas temu sensację wywołały informacje, że kobieta jeździć za naszą wschodnią granicę, by pomagać potrzebującym. 

Reklama

Nie było tajemnicą, że Kamil nie do końca był zachwycony jej wyprawami, bowiem to zajęcie dość niebezpieczne, ale Ewa nie chciała rezygnować z wyjazdów do Ukrainy. 

 "Pokręcił nosem i przyznał, że ten pomysł średnio mu się podoba. Z drugiej strony rozumiał mnie, bo wiedział, że zawsze chciałam robić takie rzeczy" - wyjawiła Ewa. 

Ostatnio znów udała się na tego typu pomocową wyprawę. Pokazała na swoim Instagramie kulisy. Wiąże się to bez wątpienia z ogromnym wysiłkiem i sporymi wyrzeczeniami. 

"Śpimy w hotelach, jedne są super, w innych bywa zimno i niezbyt czysto. Czasem mamy okazję zjeść domowe jedzonko, gruzińskie przysmaki albo placki ziemniaczane, a czasem człowiek marzy o hot-dogu ze stacji i to pozostaje tylko marzeniem. Staram się mieć przy sobie płatki owsiane, jabłka i wodę" - odpowiedziała jednemu z internautów o panujące podczas takich wyjazdów warunki. 

Żona Stocha oficjalnie potwierdziła. To koniec domysłów

Bilan-Stoch podczas podróży spełnia się także jako fotograf. Robienie zdjęć to jej ogromna pasja. Wielu fanów ciekawiło, czy Ewa kiedyś zaprezentuje efekty swojej pracy szerszej publiczności. 

Właśnie oficjalnie potwierdziła, że szykuje się do zorganizowania wernisażu jej fotografii! Na evencie z pewnością zjawią się tłumy, w tym ukochany mąż, który także z całych sił ją wspiera...

Zobacz też:

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch opuścili Zakopane na dobre? Zamieszkali poza granicami Polski

Żona Kamila Stocha broni skoczka: "Niewiele wiesz o jajach mojego męża"

SZOK! Sąsiadka Kubackich wyjawiła, co mówi się na wsi. Wieści o stanie Marty porażają!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Stoch | Ewa Bilan-Stoch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy