Reklama
Reklama

Pilne wieści z domu Kukulskiej. Trafiła pod opiekę specjalistów

Natalia Kukulska zamieściła w sieci wpis, w którym poinformował fanów, że "podupadła na zdrowiu". Wokalistka przyznała, że z powodu nadmiaru pracy zaniedbała nieco swój organizm, a ten zaczął się buntować. Potrzebna była pilna pomoc specjalistów. Gwiazda w końcu zabrała głos po zrobieniu się wielkiego zamieszania w związku z doniesieniami o złym stanie jej zdrowia...

Natalia Kukulska na scenie funkcjonuje od dziecka (zobacz!). Wtedy to wydała bowiem swoją pierwszą płytę, która okazała się ogromnym sukcesem. Jej dziecięcy dorobek sprzedał się w łącznym nakładzie ponad 2 milionów. 

Na kilka lat gwiazda zrobiła sobie jednak przerwę na naukę i "normalne życie". Wróciła jednak w latach 90., odnoszą kolejne ogromne sukcesy. Jej płyta "Puls" pokryła się podwójną platyną, a przeboje pokroju "Im więcej ciebie tym mniej" czy "W biegu" nie schodziły miesiącami z list przebojów. 

Reklama

W pewnym momencie Kukulska postawiła jednak na mniej komercyjną stronę swojej twórczości i zaczęła się w pełni spełniać artystycznie. Choć nie podbija już list przebojów, a jej płyty na ogół nie stają się bestsellerami, sama twierdzi, że dopiero teraz czuje się szczęśliwa, bo robi tylko to, na co ma ochotę. 

Kukulska o swojej chorobie

Opłaciło się jej to dopiero przy płycie do muzyki Chopina, a fani docenili kunszt płyty i szturmem ruszyli do sklepów, sprawiając że płyta pokryła się platyną. 

Bez wątpienia Kukulska to bardzo pracowita piosenkarka, która cały czas tworzy nową muzykę, nagrywa kolejne płyty i ciągle koncertuje. 

To jednak ma swoje konsekwencje. Już kilka miesięcy temu poważnie zmartwiła swoich fanów, gdy poinformował, że musi odwołać koncert, bo dopadła ją choroba.  

"Kochani, muszę się poddać. Walczyłam do końca. Muszę odwołać mój ostatni koncert z trasy Kukulska MTV Unplugged, który miał mieć miejsce dziś w Toruniu. Ryczeć mi się chce. ale gdy pisze tego posta ( spakowana, przed przyjazdem busa z zespołem ) mam 38,2 stopni C i obudził mnie potworny ból głowy, gardła i mięśni" - pisała 9 miesięcy temu.

Udało się na szczęście pokonać przeciwności i Natalia znów wróciła do pracy. Niestety, znów coś zaczęło szwankować. 

Kukulska: Podupadłam na zdrowiu

Wokalistka zamieściła w sieci kolejny niepokojący wpis, w którym wprost mówi o tym, że podupadła na zdrowiu. Konieczna była pilna pomoc specjalistów. 

"Dostało mi się ostatnio. Moje ciało, głowa czyli cały organizm zaczął wystawiać białe flagi. Po kolei coś wysiadało - sygnalizując - Kukulsko - zwolnij… wrzesień i styczeń to miesiące, w których mobilizuję się do wszelakich badań i troski o siebie. (...) Czas przyznać się, że ostatnia ilość koncertów, rzeczy - poturbowała mnie. Trochę podupadłam na zdrowiu, na formie" - wyjawiła gwiazda. 

Fani nieco się zmartwili, ale pospieszyli z życzeniami szybkiego powrotu do pełni sił. Dołączamy się oczywiście do tych życzeń! 

Pilne wieści z domu Kukulskiej i męża. To koniec plotek

Natalia Kukulska w końcu zabrała głos po całym zamieszaniu. Piosenkarka nie kryła zdziwienia całym medialnym szumem, który wywołał jej post. Postanowiła zakończyć wszelkie spekulacje. 

Przyznała, że faktycznie może użyła zbyt mocnych słów, gdy mówiła o swoim stanie zdrowia, ale już wszystko z nią dobrze i "czuje się świetnie". 

"Czytam, że trafiła do szpitala, a ludzie do mnie dzwonią, czy coś się stało. Media, ale wy umiecie rozdmuchać. Rozdmuchajcie tak temat, żeby ludzie poszli na wybory" - zaapelowała Kukulska. 

Czytaj też:

Związek Kukulskiej zaczął się od... rozstania! Dziś mają wyjątkowy powód do radości. Fani składają gratulacje!

Warnke w cekinach, Herbuś w prześwitach, a Fijał z mocnym przekazem. Tak wyglądały gwiazdy na pokazie MMC

Co łączy Adama Sztabę i Natalię Kukulską? To coś więcej niż przyjaźń...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy