Reklama
Reklama

Warnke w cekinach, Herbuś w prześwitach, a Fijał z mocnym przekazem. Tak wyglądały gwiazdy na pokazie MMC

Pokaz najnowszej kolekcji marki MMC wzbudził ogromne zainteresowanie wśród gwiazd i celebrytów, którzy tłumnie przybyli na imprezę. Wśród gości zaproszonych na warszawski event obecne były Edyta Herbuś, Natalia Kukulska, Monika Olejnik, Ada Fijał czy Kasia Warnke. Wszystkie panie wybrały na ten wyjątkowy wieczór nietuzinkowe stylizacje.

Pokaz duetu MMC w Warszawie

14 czerwca 2023 roku w Oranżerii pałacu w Wilanowie odbył się pokaz duetu MMC. Ilona Majer i Rafał Michalak zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję. Oczywiście na specjalnie przygotowanej ściance pojawił się tłum zaproszonych gości. Gwiazdy, celebrytki i influencerki zaprezentowały modne i niebanalne stylizacje.

Najbardziej w oko wpadły nam stroje Natalii Kukulskiej, Katarzyny Warnke, Ady Fijał, Edyty Herbuś, Natalii Szroeder oraz Lary Gessler.

Reklama

Zobacz też: Anna Wyszkoni krytykuje system sądownictwa. Apeluje o edukowanie najmłodszych [POMPONIK EXCLUSIVE]

Na pokazie MMC królowały głębokie dekolty i krótkie spódnice

Na wydarzeniu pojawiła się Natalia Kukulska, która tego wieczoru postawiła na miętowy kolor. Gwiazda miała na sobie luźną kurtkę oraz krótką spódnicę. Pazura dodały skarpetki założone do przezroczystych butów.

Z kolei Edyta Herbuś wybrała czerń. Tancerka zjawiła się na wydarzeniu w długiej sukni oraz oversizowej marynarce. Zestaw prezentował się lekko i kobieco.

Katarzyna Warnke na pokaz mody wybrała cekinową suknię maxi. Czarne szpilki i biała marynarka stały się doskonałym dopełnieniem całości.

Ada Fijał z kolei postawiła w swojej stylizacji na mocny przekaz. Do czarnej bomberki dopięła czerwony piorun, który miał symbolizować walkę o wolność i niezależność kobiet. Charakterystyczny makijaż aktorki jeszcze bardziej podkręcił cały look.

Monika Olejnik z kolei wybrała jeansowy total look, który uzupełniła drogą torebką marki Jacquemus. Ten niepozorny model, który ma na ramieniu dziennikarka, kosztuje ponad 2000 złotych.

Zobacz też:

Andrzej "Piasek" Piaseczny bryluje na czerwonym dywanie. Tak zaprezentował się na Telekamerach 2023

Krzysztof Ziemiec apeluje do dzieci. "Wierzę, że moje córki jednak wrócą do Boga"


Syn Krawczyka narzeka na pieniądze z tantiem

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy