Reklama
Reklama

Pierzasta Doda w Sopocie na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2022. Odleciała?

16 maja odbyła się konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Na sopockiej scenie zaśpiewa plejada gwiazd w tym Doda. Drugiego dnia odbędzie się koncert pt. "Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!".

Już 20, 21 i 22 maja na sopockiej scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022 będziemy mogli posłuchać najbardziej lubianych i najpopularniejszych artystów. 

Polsat SuperHit Festiwal: dzień pierwszy

W piątek zagra zespół T.LOVE, który świętuje 30-lecie albumu "KING". Pojawi się również LemON, który już 10 lat gości na polskiej scenie. Usłyszymy również: Enej, Kamila Bednarka w duecie z Daną Vynnytską oraz Macieja Maleńczuka. Podczas "Koncertu Platynowego" zaprezentują się wykonawcy, którzy mają na swoim koncie albumy oraz single pokryte platyną i diamentami. To m.in.: Paweł Domagała, Cleo, Kortez, Piotr Cugowski, Komodo, Kwiat Jabłoni i Kasia Sochacka. 

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal: dzień drugi

Drugiego dnia na widzów czeka niespodzianka! Doda zagra koncert pt. "Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!". Do recitalu zaprosiła wielu znanych artystów, którzy zaśpiewają wspólnie z nią. Dużym zaskoczeniem dla fanów wokalistki była informacja, że pojawi się m.in. Justyna Steczkowska. Wydawało się, że gwiazdy od lat są w konflikcie i nie lubią się. Okazuje się jednak, że puściły w niepamięć kłótnie z przeszłości. 

Obok Dody wystąpią: Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Gromee, Beata Kozidrak i Bajm, Grzegorz Hyży, Sylwia Grzeszczak, Daria, Three of Us, Michał Szczygieł i BryskaDoda pojawiła się na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2022 w czarnej kreacji. Na górze miała zwykły top na ramiączkach, ale na dole... spódnicę z piórkami! Czyżby gwiazda lekko odleciała? Uwagę zwracały również buty, ozdobione cienkimi piórkami, rodem z Królowych Hollywood. 

Polsat SuperHit Festiwal: dzień trzeci

Na ostatni dzień imprezy zaplanowano występy kabaretów. Publiczność będą rozśmieszać m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret 4 Fala, Kabaret K2 i Jerzy Kryszak.

***

Zobacz także:

Eurowizja 2022. Polska ukarana za manipulacje. Ida Nowakowska też zawiniła

Katarzyna Cichopek szaleje na warszawskiej starówce. Fani dopytują, z kim... Odpowiedziała!

Anna i Piotr z "Sanatorium miłości 4": będzie ślub! "Nie potrafimy bez siebie żyć"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Polsat SuperHit Festiwal 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy