Reklama
Reklama

Pierwsza taka sytuacja w historii "Sanatorium miłości". Nowa seniorka namiesza w show

W "Sanatorium miłości" szykują się ogromne zmiany. I nie chodzi tylko o konflikty między kuracjuszami oraz nowe relacje między nimi. W zbliżającym się odcinku widzowie będą świadkami przełomowej sytuacji w historii randkowego show. Oto szczegóły.

"Sanatorium miłości". Konflikty między kuracjuszami

W "Sanatorium miłości" kuracjusze wybiorą się do parku rozrywki wodnej. Jednak przed popołudniową wizytą na basenie seniorzy będą mieli czas na rozmowy. Zapewne wielu fanów programu czeka na dalszy rozwój relacji Teodozji. Czy mieszkanka Krosna wybierze Ryszarda, czy Andrzeja?

Reklama

"Sanatorium miłości". Teodozja musi podjąć decyzję

Teodozja z Sanatorium miłości 6 miała okazję ostatnio spędzić weekend z Ryszardem w luksusowym hotelu w Krynicy-Zdroju. Kiedy wróciła do sanatorium zrelacjonowała czas spędzony z towarzyskim seniorem swojej przyjaciółce z pokoju - Marii. 

"Było fantastycznie, bawiliśmy się super, mieliśmy moc atrakcji. Rysio się starał, jest zabawny, wesoły, chciałabym, żeby został moim przyjacielem". 

Jednak Teodozja będzie musiała stawić czoła rzeczywistości. Andrzej zażąda od niej wyjaśnień. Pojawi się w pokoju i będzie chciał się dowiedzieć, dlaczego Teodozja na randkę wybrała innego mężczyznę, zamiast niego.  

Czy Andrzejowi uda się jeszcze zawalczyć o względy Teodozji?

"Sanatorium miłości". Afera między Stanisławem i Marią

W "Sanatorium miłości" dojdzie też do kolejnego konfliktu. Jedną z jego stron będzie spokojny dotychczas Stanisław. Sanatoryjny Sting dowie się, że Maria negatywnie wypowiadała się na jego temat w towarzystwie Marii Luizy i Teodozji. A jak wiadomo, Stanisławowi bardzo zależy na względach Majki. Co takiego powiedziała Maria, że dojdzie do konfliktu ze Stanisławem? 

W niedzielnym odcinku dojdzie też do zaskakującej sytuacji. W programie pojawi się nowa osoba - Maria. Czy namiesza ona w związkach kuracjuszy?

"W finale 7. odcinka wszystkie dotychczasowe konflikty przestaną mieć jednak znaczenie, a rodzące się relacje zostaną poddane trudnej próbie, ponieważ w "Sanatorium miłości" pojawi się ktoś nowy "- zdradzają producenci programu "Sanatorium miłości 6".

Będziecie oglądać?

Zobacz też:

Najpierw wywołała aferę w "Sanatorium", a teraz to. Nieprzyzwoite komentarze wzburzyły widzów

Był faworytem, a teraz żadna go nie chce. W "Sanatorium miłości" wszyscy mają go dosyć

Nietypowa randka w "Sanatorium miłości". Produkcja chce tym uspokoić widzów


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy