Reklama

Reklama

Reklama

Paweł Deląg wdał się w romans ze starszą aktorką? Od plotek aż huczy!

Paweł Deląg robił ogromną karierę zawodową w Rosji, gdzie grał w wielu produkcjach. Niestety, wojna w Ukrainie sprawiła, że aktor zawiesił swoją działalność w tym kraju. Częste przebywanie w Polsce sprawiło, że zbliżył się do znanej, polskiej aktorki. Myślicie, że mają romans?


Odkąd zaczęła się wojna w Ukrainie Paweł Deląg mocno angażuje się w to, co dzieje się za naszą południowo-wschodnią granicą. Dla aktora temat jest bardzo bliski. Od lat występuje w różnych rosyjskich produkcjach, a na wschodzie stał się bardziej popularny niż w Polsce. Wobec tego agresja Putina na Ukrainę to dla niego osobista tragedia. Stracił nie tylko pracę, ale również wielu przyjaciół. Swoją pracę za granicą opisywał na łamach tygodnika "Na Żywo":

Reklama

Paweł Deląg postanowił wycofać się z pracy w Rosji. Chociaż nad Wołgą bywał częściej niż nad Wisłą, nie wyobraża sobie dalszej współpracy z krajem, który bezpodstawnie najechał Ukrainę i morduje cywilną ludność. Nie ukrywa jednak, że żałuje, że nie może dłużej tam pracować.

Paweł Deląg ma romans z polską aktorką!?

Obecna sytuacja polityczna sprawiła, że Paweł Deląg częściej niż kiedykolwiek przebywa w Polsce. Bycie w ciągłej podróży znacznie wpłynęło na jego życie osobiste. Chociaż aktor nie może narzekać na brak zainteresowania, trudno być w związku na odległość.

Do tej pory u jego boku pojawiało się dużo pięknych kobiet. Paweł Deląg spotykał się ze stomatolożką Emmą Kiworkową, z którą był nawet zaręczony, czy terapeutką zwierząt Anetą Awtoniuk. Jeszcze w ubiegłym roku był związany z mieszkającą w Hiszpanii pisarką Malwiną Kowszewicz. A jak sytuacja wygląda obecnie?

Tygodnik "Na Żywo" donosi, że ostatnio Paweł Deląg był widziany w Mielcu w towarzystwie... Małgorzaty Foremniak! Tych dwoje już dawno łączono ze sobą. W 2011 roku wystąpili razem w filmie "Quo Vadis". Sytuację podgrzewa fakt, że oboje wypowiadali się na swój temat w samych superlatywach, widocznie sobą zachwyceni, a paparazzi przyłapywali ich na romantycznych kolacjach.

Teraz oboje grają w sztuce "Być jak Elizabeth Tylor" w reżyserii Jakuba Przebindowskiego. Na scenie łączy ich gorący romans, nic dziwnego, że fani i fanki zaczynają się zastanawiać, czy w prawdziwym życiu łączy ich równie gorące uczucie. Jednak i Foremniak, i Deląg zaprzeczają tym plotkom.

Zobacz też:

Joanna Opozda na nowych ujęciach z Vincentem. Uwagę zwraca wyjątkowe łóżeczko

Żurnalista kazał sobie płacić za wywiady!? No to przyszła sprawiedliwo(ść)

Katarzyna Cichopek już się niecierpliwi! Zaskoczyła fanów zdjęciem

Wojna w Ukrainie. "The Times": Powstają plany wysłania na Ukrainę pojazdów opancerzonych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg | Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy