Reklama
Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna przeszła spektakularną metamorfozę. "Ślicznie wyszło"

Paulina Sykut-Jeżyna (41 l.) to jedna z najbardziej znanych polskich prezenterek. Gwiazda znana jest z tego, że bardzo dba o swój nienaganny wygląd. Niedawno postanowiła nieco zmienić swój look. Pomógł jej w tym jeden z zaprzyjaźnionych fryzjerów. Po metamorfozie aż trudno ją poznać.

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z tych polskich gwiazd, które bardzo chętnie eksperymentują ze swoim wyglądem. Gwiazda parę dni temu zdecydowała się na wizytę u fryzjera. To właśnie podczas niej odświeżyła kolor i podcięła zniszczone końcówki.

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę

Paulina Sykut-Jeżyna wizytą w salonie fryzjerskim pochwaliła się na swoim instagramowym koncie. Gwiazda zdecydowała się na farbowanie, a także podcięcie włosów. Oczywiście po takich zabiegach nie mogło obejść się bez dodatkowej pielęgnacji. Sykut-Jeżyna zdecydowała się również i na nią.

Reklama

Fani Pauliny byli zachwyceni jej metamorfozą. Większość postanowiła pochwalić jej zmianę w wyglądzie w sekcji komentarzy.

"Śliczna"

"Pięknie"

"Ślicznie wyszło"

Aż trudno uwierzyć w to, że Paulina 20 lat temu miała całe czarne włosy. Prowadząca "Taniec z gwiazdami" zaprezentowała swoje stare zdjęcie na instagramowym koncie. Okazuje się, że fotka wykonana była w jej rodzinnym mieście. Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie wśród jej fanów. Większość pisała, że gwiazda wyglądała równie pięknie, co teraz.

Paulina Sykut-Jeżyna - kariera w mediach

Paulina Sykut-Jeżyna prowadziła program "Muzyczne listy". Od jesieni 2007 roku prezentuje prognozę pogody w telewizji Polsat. W 2010 roku w parze z Iwanem Komarenką zwyciężyła w finale programu rozrywkowego "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje".

Od 2011 do 2016 roku wraz z Maciejem Rockiem współprowadziła program "Must Be the Music. Tylko muzyka".

Od marca 2016 prowadzi program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", wcześniej zaczęła współprowadzić kulisy programu emitowane w Polsat Café.

W 2019 i 2020 roku otrzymała Telekamerę "TeleTygodnia" w kategorii "Prezenter pogody". Jesienią 2021 roku wzięła udział w piętnastej edycji programu rozrywkowego "Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo", zajęła piąte miejsce.

Zobacz też:

"Taniec z gwiazdami". Z programu odpadli faworyci. Piasek zatańczył z partnerem Jelonka

"Taniec z gwiazdami": Sensacyjny ćwierćfinał. To oni odpadli tuż przed półfinałem!

"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł? Takiego werdyktu można się było spodziewać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy