Reklama
Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna na starych zdjęciach. Bardzo się zmieniła?

Paulina Sykut-Jeżyna (41 l.) powróciła wspomnieniami do programu "Idol", który emitowany był na antenie Polsatu. Prezenterka swoją przygodę w telewizji zaczynała właśnie w tym formacie, a w sieci pochwaliła się zdjęciami sprzed 20 lat! Bardzo się zmieniła?

Paulina Sykut-Jeżyna to prezenterka, która od wielu lat prowadzi czołowe programy rozrywkowe, ale mało osób pamięta, że kobieta swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała w programie "Idol". Wczoraj minęło 20 lat od wyemitowania pierwszego odcinka show, który stał się hitem, a wiele osób zasiadało przed ekranami, aby podziwiać zmagania utalentowanych wokalistów. 

Paulina Sykut-Jeżyna od lat wciela się w rolę prowadzącej program "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", w przeszłości była gospodynią formatów takich jak: "Must Be the Music". Tylko muzyka" czy "Się kręci". 

Reklama

W 2003 roku wzięła udział w drugiej edycji "Idola", lecz niestety nie zakwalifikowała się do ścisłego finału. Na tym przygoda z muzyką się nie zakończyła, a fani 41-latki, po prawie 20 latach, mogli podziwiać ją w 15. odsłonie show "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie dała popis swoich umiejętności wokalnych. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" obejrzyjcie w każdy piątek o 20:05 na antenie Polsatu oraz na PolsatGo - SPRAWDŹCIE!

Z okazji rocznicy "Idola" Paulina pochwaliła się archiwalnymi zdjęciami z programu. Pamiętacie, jak wyglądała prezenterka w młodości?

Paulina Sykut-Jeżyna na starych zdjęciach. Bardzo się zmieniła?

Paulina Sykut-Jeżyna prężnie rozwija swoje konta w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją już ponad 353 tysiące osób. To za pośrednictwem tej platformy prezenterka pochwaliła się archiwalnymi zdjęciami.

Na załączonych obrazkach widzimy kadry sprzed prawie 20 lat, gdy gwiazda brała udział w "Idolu". Prezenterka opisała, jak przebiegła jej przygoda z programem, a także, jak wyglądały relacje z innymi uczestnikami.

Zobaczcie sami!

Paulina Sykut-Jeżyna: wiek, kariera, rodzina

Paulina Sykut-Jeżyna urodziła się 7 stycznia 1981 roku w Puławach. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła w młodości. Jako nastolatka została laureatką wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali poezji śpiewanej. W 2003 roku wystąpiła w drugiej edycji programu muzycznego telewizji Polsat "Idol", jednak nie zakwalifikowała się do grona finalistów.

W latach 2011-2016 współprowadziła program "Must Be the Music. Tylko muzyka", a od 2016 roku prowadzi program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Prowadziła wiele plenerowych imprez masowych, takich jak: Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie, Sopot TOPtrendy Festiwal, czy Świętokrzyska Gala Kabaretowa. 

Od 1998 roku jest w związku z przedsiębiorcą Piotrem Jeżyną. Para pobrała się w 2011 roku, a 5 lat później na świat przyszła ich córeczka, Róża.

Zobaczcie również:

Julia Wieniawa szczerze o aferach Królikowskiego. "Każdy kij ma dwa końce"

Michał Wiśniewski, Renata Kaczoruk, Ewa Kasprzyk i inni w nowym show! Będą... uciekać z więzienia

Olga Król z Top Model powiększyła usta. Jak zareagowali fani?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | Idol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy