Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulina Sykut-Jeżyna jest w ciąży!

Co za niespodzianka! Paulina Sykut-Jeżyna (35 l.) i jej mąż już wkrótce zostaną rodzicami! Na łamach tabloidu dziennikarka zdradza, że jest w piątym miesiącu ciąży. Nie może się doczekać narodzin dziecka.

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najbardziej lubianych dziennikarek Polsatu. Przepada za nią także Nina Terentiew, dyrektorka programowa stacji. Niedawno jeden z tygodników donosił, że panie odbyły szczerą rozmowę. Paulina miała oznajmić, że wkrótce chce zostać mamą - chciała być fair wobec swojej szefowej i uprzedzić ją o swoich planach.

Reklama

"Powiedziała jej, żeby się nie martwiła, bo w Polsacie zawsze będzie dla niej miejsce" - relacjonował informator "Na Żywo".

Uspokojona Sykut wraz z mężem mogła zatem rozpocząć starania o dziecko. Już wcześniej przeprowadzili się do nowego większego domu, w którym przygotowany jest pokoik dla ich małej pociechy. Teraz okazuje się, że wkrótce będzie on zajęty! Dziennikarka jest w ciąży, o czym opowiada w "Fakcie".

"Właśnie rozpoczyna się piąty miesiąc. W tej chwili czuję się bardzo dobrze, choć przyznam, że pierwsze tygodnie nie były przyjemne, bo miałam straszne mdłości" - mówi.

Dodaje też, że wraz z ukochanym przygotowują się do roli rodziców. Nie mają za wiele doświadczeń, bo będzie to ich pierwsze dziecko. Wiedzę czerpią z książek. 

"Mąż przegląda książki razem ze mną i bardzo mnie wspiera. On i dziadkowie oszaleli na wieść o dziecku. Piotr wręcz skakał z radości" - cieszy się Paulina.

Czy planuje przerwę od pracy? Z pewnością, ale jeszcze nie teraz. Zmieniło się u niej jedynie to, że do siedziby Polsatu nie jeździ już rowerem. 

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje