Reklama
Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna cała w koronkach na prezentacji ramówki Polsatu

Paulina Sykut-Jeżyna (44 l.) jest jedną z prowadzących programu śniadaniowego "halo tu polsat". W jesiennej ramówce widzowie znów będą mogli ją oglądać z parze z Krzysztofem Ibiszem. Ten zgrany duet pracuje razem od lat, również przy prowadzeniu "Tańca z gwiazdami".

Paulina Sykut-Jeżyna jest związana z Polsatem od 18 lat. Przełomem w jej karierze okazał się udział w emitowanym w 2010 roku programie "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje". Ówczesna prezenterka pogody tak zachwyciła publiczność i szefów, że od razu dostała do prowadzenia debiutujący wtedy na antenie Polsatu program "Must Be the Music. Tylko muzyka"

Obecnie, wraz z Krzysztofem Ibiszem, prowadzi dwa flagowe programy Polsatu: "Taniec z gwiazdami" oraz "halo tu polsat". Oba powrócą w jesiennej ramówce. Pierwsze powakacyjne wydanie "halo tu polsat" zostanie wyemitowane 28 sierpnia.

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi hitowe programy i imprezy Polsatu

Od tamtej pory jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji i trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek większą imprezę bez jej udziału. 

Paulina Sykut-Jeżyna słynie nie tylko ze swojego profesjonalizmu, lecz także stylu. 

Paulina Sykut-Jeżyna lubi bawić się modą

Jak przyznała w jednej z rozmów  z Pomponikiem, ma naturalne wyczucie modowe, a w wyborze kreacji kieruje się zasadą, by wyglądać w nich na ubraną, a nie przebraną:

"Lubię modę i interesuję się nią. Kreacje dopasowuję do sytuacji, jednak na pewno nie wystąpiłabym w czymś, w czym się źle czuję. Wybieram sukienki, które podkreślają moje zalety, w których dobrze wyglądam, według mnie". 

Tak Paulina Sykut-Jeżyna wystylizowała się na prezentację ramówki Polsatu

Paulina Sykut-Jeżyna na wielkie gale chętnie wybiera suknie w stylu księżniczki, w których wygląda zjawiskowo. Jednak na odbywającą się w ciągu dnia konferencję z okazji prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, wolała wybrać coś mniej balowego. 

Postawiła na lekką, białą, koronkową kreację na jedno ramię z ażurowym dołem. Najwyraźniej należy do osób, które starają się zaklinać pogodę...

Czytaj także:
Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.

Zobacz też:

Są razem od ponad 25 lat, a tu takie wieści. Nieoczekiwanie Sykut-Jeżyna ogłosiła ws. małżeństwa

Paulina Sykut-Jeżyna olśniła podczas Polsat Hit Festiwalu. Aż trudno oderwać wzrok

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy