Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz podjęła decyzję. Tak zaczyna kolejny rozdział życia?

Paulina Smaszcz wyjawiła tajemnicę romansu swojego byłego męża. Dziennikarka i specjalistka PR robi najwidoczniej porządki w swoim życiu, bo nie poprzestała tylko na uregulowaniu spraw Macieja Kurzajewskiego. Okazuje się, że sprzedaje też warszawskie mieszkanie.

Paulina Smaszcz, choć zarzeka się, że nie jest celebrytką, to jej działalność w sieci oraz dawna praca w telewizji sprawiają, że jest obecna w show-biznesie. Nie bez znaczenia jest też jej zakończone zaledwie dwa lata temu małżeństwo z prezenterem Maciejem Kurzajewskim. 

Paulina Smaszcz - rewolucje w życiu bizneswomen

Paulina Smaszcz od pewnego czasu zajmuje się mentoringiem i szkoleniami. Jest ekspertem komunikacji i public relations oraz ekspertem ds. kompetencji ukrytych w kapitale ludzkim. Może pochwalić się tytułem doktorskim. Nim zajęła się własną firmą w latach 2007-2008 prowadziła program w stacji TVN Style "Mamo, to ja". A przez kolejne dwa lata została prowadzącą poranny program TVP2 "Pytanie na śniadanie". Teraz gwiazdami tej samej śniadaniówki jest jej były mąż Maciej Kurzajewski i jego ukochana Katarzyna Cichopek.

Reklama

Smaszcz rozwiodła się z Kurzajewskim w 2020 rokuMimo rozstania wspierała byłego męża. Po rozwodzie życzyła mu jak najlepiej i choć prawdopodobnie wiedziała o jego romansie z Katarzyną Cichopek, to niczego nie wyjawiła w mediach, nawet kiedy zaczynały krążyć plotki o takiej relacji. Starała się być dyskretna i dla dobra dzieci układać dobre stosunki z byłym mężem. 

Czara goryczy się jednak przelała, kiedy Paulina Smaszcz zorientowała się, w jaki sposób Kurzajewski oszukuje własne dzieci.

"Nie chodzi tylko o Izrael. Chodzi o wszystko, co mówił naszym synom o pani Katarzynie. Jeszcze tydzień temu starałam się mieć z nim bardzo dobre relacje. Długo o to zabiegałam. I to się udawało. Ale czara goryczy się przelała, bo nie wolno tak kłamać swoim najbliższym. Mam nadzieję, że Maciek w swoim ostatnim poście, w którym napisał, że nie da krzywdzić osób mu najbliższych, miał na myśli synów, mamę i dwie siostry. Bo to są jego najbliższe osoby. Bliższych niż dzieci i matka już nie będzie" - powiedziała Smaszcz w rozmowie z cozatydzien.pl.

Paulina Smaszcz sprzedaje dom

Okazuje się, że afera medialna to część wielkich zmian w życiu Pauliny Smaszcz. Mentorka postanowiła wystawić na sprzedaż swoje mieszkanie. Na jednym z popularnych serwisów deweloperskich można znaleźć ogłoszenie, z którego dowiadujemy się, że nie będzie już mieszkała w dwupoziomym apartamencie z czterema pokojami.  

Z zamieszczonego w sieci anonsu wynika, że apartament, który Smaszcz kupiła już po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim, ma 120 metrów kwadratowych.  Znajdują się tam 3 sypialnie, 3 łazienki, 3 garderoby, salon oraz antresola z gabinetem.

Ponadto do mieszkania przynależy taras z ogródkiem, komórka lokatorska, a także miejsce postojowe na dwa samochody. Właścicielka wycenione apartament na 1,4 mln złotych, czyli 11 267 zł za m2. Jeżeli jednak nikt nie zdecyduje się na kupno, to apartament będzie można wynająć za 13 tys. złotych miesięcznie.

Gdzie zatem zamieszka Paulina Smaszcz? Na razie kobieta przebywa z jednym z synów w Holandii i zapowiada, że to dla niej: "Nowy czas, nowe wyzwania, nowe życiowe przedsięwzięcia. Jest tutaj przepięknie".

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz: zanim osiągnęli szczęście, spotkała ich tragedia. "Byle nie do śmietnika"

Maciej Kurzajewski, czyli żona, romans i Kasia Cichopek. Historia miłości i rozstań

Katarzyna Cichopek świętuje 40. urodziny. Wybrała się w niezwykle miejsce!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy