Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz cała w piórach. Wygina się na ściance, jak rasowa celebrytka

Paulina Smaszcz (49 l.) dzięki medialnej aferze z Maciejem Kurzajewskim znowu o sobie przypomniała. 49-latka dostała niedawno zaproszenie na pewne wydarzenie. Chcąc wrócić do brylowania na salonach, oczywiście się na nie wybrała. Na imprezie pojawiła się w nietuzinkowej stylizacji.

Paulina Smaszcz odkąd zaczęła wypowiadać się na temat swojego byłego męża i jego nowej ukochanej znowu zrobiła wokół siebie zamieszanie. Gwiazda nie zwalnia tempa i wykorzystuje swoje pięć minut. Niedawno postanowiła wybrać się na wydarzenie, na którym pojawił się cały tłum celebrytów.

Paulina Smaszcz wygina się na ściance cała w piórach

Paulina Smaszcz wybrała się niedawno na wernisaż projektantów, w ramach którego można było oglądać szkice największych polskich kreatorów mody. "Kobieta petarda" na wydarzeniu postanowiła zaprezentować się w nietuzinkowej stylizacji.

Reklama

Paulina wybrała długi płaszcz obszyty piórami i błyszczącymi cekinami, który przypominał nieco czarny szlafrok. Do tego dobrała luźne spodnie oraz dopasowany top.

Gwiazda niezbyt wyróżniała się makijażem. Usta pomalowała jedynie marchewkową szminką i lekko podkreśliła kości policzkowe różem.

Paulina Smaszcz - kariera i życie prywatne

Paulina Smaszcz urodziła się 8 lutego 1973 roku w Poznaniu. Uczyła się w Szkole Podstawowej nr 36 na poznańskich Jeżycach i III Liceum Ogólnokształcącym im. św. Jana Kantego w Poznaniu. Rozpoczęła studia z filologii polskiej na Uniwersytecie Poznańskim, a kontynuowała na Uniwersytecie Warszawskim, kończąc je w 1997 roku. W 2015 roku podjęła studia doktoranckie na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Będąc w liceum, pracowała jako hostessa, a następnie jako szefowa hostess na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wówczas została dostrzeżona przez właścicielki agencji modelek "Skandal", z którym rozpoczęła współpracę jako modelka.

W 1993 roku, pracując jako hostessa i prowadząca na Targach Poznańskich, została dostrzeżona przez Małgorzatę Potocką, która zaproponowała jej poprowadzenie koncertu "debiutów" podczas 30. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie.

Od 2009 do 2010 roku prowadziła poranny program TVP2 "Pytanie na śniadanie". Wydała dwie książki: "Mama i tata to my" i "Bądź kobietą petardą!".

W styczniu 1996 roku w Zakopanem poznała Macieja Kurzajewskiego, którego poślubiła 15 września 1996 roku. Mają dwóch synów, Franciszka i Juliana. W 2020 roku para rozwiodła się.

Zobacz też:

Paulina Smaszcz straci na docinkach pod adresem Kurzajewskiego? Ekspert ocenia: emocje nie są dobrym doradcą


Paulina Smaszcz krytykuje prezenterki śniadaniowe. Oto, co wyjawiła!


Joanna Koroniewska zareagowała na romans Cichopek z Kurzajewskim. Odniosła się do ich dzieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy