Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz broni Julii Wieniawy przed Koziejowską. "Po co ty się wypowiadasz"

Paulina Smaszcz (49 l.) stała się chyba ostatnio ekspertką od wszystkiego. Niedawno wypowiadała się na temat Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Jej najnowsza wypowiedź nie dotyczyła jednak byłego partnera, a Julii Wieniawy i Pauliny Koziejowskiej. Padły mocne słowa!

Paulina Koziejowska jakiś czas temu niezbyt pozytywnie oceniła kreację Julii Wieniawy. Okazuje się, że w obronie młodej celebrytki postanowiła stanąć Paulina Smaszcz. Była żona Kurzajewskiego nie zostawiła na Koziejowskiej suchej nitki.

Aż trudno uwierzyć w to, że krytyka sukienki jednej celebrytki przez inną może wywoływać aż tak skrajne emocje.

Reklama

Paulina Smaszcz ostro do Koziejowskiej. Tak broni Wieniawę

Paulina Smaszcz była niedawno gościem podcastu "Herra on Air", gdzie o byłym mężu mówiła, że był "miłością jej życia". Wspomniała także o konflikcie między Wieniawą a Koziejowską.

Smaszcz napomknęła, że rozmawiała z Pauliną Koziejowską, kiedy ta ostro skrytykowała kreację Wieniawy. Dodała, że dziennikarka nie miała prawa komentować ubrań młodej celebrytki.

"Ja napisałam. Paulinko, ty nie jesteś ekspertem od mody. Nie zajmujesz się modą, nie jesteś wybitną stylistką, nie jesteś redaktorką naczelną Vogue'a, nie jesteś redaktorką naczelną Elle. Dlaczego ty masz prawo oceniać, czy ona wyglądała dobrze, czy źle" - wyjawiła w rozmowie Smaszcz.

Paulina powiedziała również, co odpowiedziała na jej słowa Koziejowska. Ciekawe, czy przyznała jej rację dla "świętego spokoju", czy rzeczywiście uznała je za "prawdę objawioną".

"Aha, no rzeczywiście" - miała odpowiedzieć Koziejowska. Chyba myślała, że tym uspokoi swoją "koleżankę".

Okazuje się, jednak że odpowiedź Koziejowskiej nie była dla Smaszcz satysfakcjonująca. Pani doktor i "Kobieta Petarda" w jednym postanowiła jednak kontynuować swój wykład.

"No do ku*wy nędzy, to po co ty się wypowiadasz na ten temat? Nie masz z tego doktoratu, badań, pracy licencjackiej, no pokaż, że masz jakąś ekspertyzę w sobie, żeby się na ten temat wypowiadać" - powiedziała Smaszcz.

Paulina Smaszcz - kariera i życie prywatne

Paulina Smaszcz urodziła się 8 lutego 1973 roku w Poznaniu. Rozpoczęła studia z filologii polskiej na Uniwersytecie Poznańskim, a kontynuowała na Uniwersytecie Warszawskim, kończąc je w 1997 roku. W 2015 roku podjęła studia doktoranckie na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Od 1997 do 1999 roku była dziennikarką i prezenterką stacji Nasza TV, przez kolejne dwa lata była związana w podobnym charakterze ze stacjami Wizja TV i Wizja Sport.

W 2009 roku została ambasadorką Narodowego Dnia Życia. Z kolei w 2019 roku założyła firmę "Brand New".

Wydała dwie książki: "Mama i tata to my" i "Bądź kobietą petardą!".

W styczniu 1996 roku w Zakopanem poznała Macieja Kurzajewskiego, którego poślubiła 15 września 1996 roku. Mają dwóch synów, Franciszka i Juliana. W 2020 roku para rozwiodła się.

Zobacz też:

Rozgoryczona Smaszcz wściekła na łatkę "byłej żony": Ja mam doktorat, Maciej TYLKO maturę

Paulina Smaszcz wspomina pracę z Kurzajewskim w TVP. Mówi o marnych zarobkach, ale to nie wszystko!

Paulina Smaszcz gorzko o kryzysie męskości w Polsce. Wbija szpilę Kurzajewskiemu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz | Julia Wieniawa | Paulina Koziejowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy