Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz wspomina pracę z Kurzajewskim w TVP. Mówi o marnych zarobkach, ale to nie wszystko!

Paulina Smaszcz (49 l.) jest byłą żoną Macieja Kurzajewskiego. Od jakiegoś czasu 49-latka daje upust w sieci swoim skrajnym emocjom na temat nowego związku byłego partnera. Niedawno postanowiła wspomnieć okres, kiedy wraz z Maćkiem prowadziła "Pytanie na śniadanie". Jak wspomina pracę z nim w TVP?

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zaczynali pracę w TVP w połowie lat 90. Parę lat później zostali poproszeni o poprowadzenie programu śniadaniowego w telewizji publicznej.

Smaszcz postanowiła udzielić wywiadu dziennikowi "Fakt", w którym dokładnie przedstawiła, jak wyglądała praca u boku znanego partnera.

Reklama

Paulina Smaszcz rozprawia o współpracy przy "Pytanie na śniadanie"

Paulina Smaszcz w wywiadzie wyjawiła, że pierwszym programem, który prowadziła wspólnie z Maćkiem, nie było "Pytanie na śniadanie", a "Na sportowo odlotowo". Gwiazda dodała, że ze swoimi współpracownikami tworzyła świetny zespół, który chciał się uczyć i rozwijać. Smaszcz dodała również, że pieniądze odgrywały znacznie mniejszą rolę niż teraz.

Młodym prezenterom zależało na rozwoju i budowaniu relacji. Okazuje się jednak, że Smaszcz chyba niezbyt dobrze na tym wyszła, ponieważ we wrześniu 2010 roku została zawieszona przez Telewizję Polską w obowiązkach za naruszenie zasad etyki dziennikarskiej TVP poprzez udział w kampanii reklamowej marki biżuteryjnej. Po tym incydencie nie wróciła już do Telewizji Publicznej.

A jak wspomina początki kariery telewizyjnej u boku Macieja Kurzajewskiego?

"Z Maćkiem pierwszy program, który prowadziliśmy wspólnie to program "Na sportowo odlotowo", a z Hubertem Urbańskim program "Antena". Byliśmy świetnym zespołem zgranych ludzi. Zależało nam na rozwoju i nauce. Wówczas pieniądze nie miały znaczenia, bo i tak wszyscy zarabialiśmy niewiele, ale spotykaliśmy się w kawiarni Kaprys. Spędzaliśmy razem czas również na niwie prywatnej i wiedzieliśmy, że musimy się wspierać i rozwijać, wzajemnie inspirować i współpracować" - wyjawiła Smaszcz dziennikarzom "Faktu".


Paulina Smaszcz - kariera i życie prywatne

Paulina Smaszcz urodziła się 8 lutego 1973 roku w Poznaniu. Uczyła się w Szkole Podstawowej nr 36 na poznańskich Jeżycach i III Liceum Ogólnokształcącym im. św. Jana Kantego w Poznaniu. Rozpoczęła studia z filologii polskiej na Uniwersytecie Poznańskim, a kontynuowała na Uniwersytecie Warszawskim, kończąc je w 1997 roku. W 2015 roku podjęła studia doktoranckie na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Od 1997 do 1999 roku była dziennikarką i prezenterką stacji Nasza TV, przez kolejne dwa lata była związana w podobnym charakterze ze stacjami Wizja TV i Wizja Sport.

Wydała dwie książki: "Mama i tata to my" i "Bądź kobietą petardą!".

W styczniu 1996 roku w Zakopanem poznała Macieja Kurzajewskiego, którego poślubiła 15 września 1996 roku. Mają dwóch synów, Franciszka i Juliana. W 2020 roku para rozwiodła się.

Zobacz też:

Paulina Smaszcz mogła stracić władzę w nogach. Przeszła 5 operacji!

Smaszcz wyjawia CAŁĄ PRAWDĘ o romansie Kurzajewskiego i Cichopek

Paulina Smaszcz cała w piórach. Wygina się na ściance, jak rasowa celebrytka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy