Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulina Krupińska zachwyca po porodzie!

Pod koniec lipca Paulina Krupińska (28 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) zostali rodzicami. Teraz szczęśliwi rodzice mogą w pełni rozkoszować się rodzicielstwem.

Wszystko wskazuje na to, że Antonina rozwija się prawidłowo i nie ma z nią większych problemów. Zresztą Paulina pochwaliła się też wspólnym zdjęciem z córką na instagramie. Pozuje z nią na tle okna, ale w oddali widać piękne otoczenie. Wszystko wskazuje na to, że zdjęcie zostało zrobione w górach, prawdopodobnie w Kościelisku, gdzie Sebastian ma dom. Przy okazji być może córkę piosenkarza mogła poznać jego rodzina i zachwycić się nią, tak jak zrobili to internauci.

Reklama

Oni nie kryli radości z powodu fotografii Antoniny i jej mamy. Posypały się komentarze z gratulacjami i podziękowaniami za udostępnienie zdjęcia. Niektórzy pisali, że foto jest wręcz magiczne! Warszawski spacer mamy z córką był też wyjątkowy, tak jak wyjątkowo pogodne jest tegoroczne lato, które sprzyja ku temu, by wyjść z dzieckiem z domu. Tak też się stało.

Niedawno Paulina spacerowała z córką po warszawskim Wilanowie. To cicha i spokojna dzielnica, w której nie brakuje urokliwych zakątków, parków i ślicznych skwerów. Gdzie w ciszy i spokoju można się zaszyć z córką na ławce i chociaż chwilę odpocząć od niewątpliwych trudów macierzyństwa. Zresztą po Paulinie nie widać, żeby macierzyństwo szczególnie jej doskwierało. Wręcz przeciwnie. Po porodzie wygląda wprost olśniewająco.

Na razie Paulina dzieli czas pomiędzy Warszawę, a góry. Stara się jak najwięcej czasu i troski poświęcić córce, ale pewnie już niedługo trzeba będzie się zająć chrzcinami. Konieczne jest znalezienie do tego odpowiedniego miejsca, sporządzenie listy gości i wybranie odpowiedniego terminu, tak żeby nie kolidował np. z planami koncertowymi ojca dziewczynki, Sebastiana Karpiela-Bułecki. Chrzciny to jednak nie wszystko. Kolejny krok to ślub. Może rodzice Antoninki zdecydują się połączyć obie te uroczystości? Tego jeszcze nie wiadomo.

Są już pierwsze informacje, że uroczystość ślubna ma być huczna i w góralskim stylu, co oczywiście nie zaskakuje. W końcu lider Zakopower to góral z dziada pradziada. Niektórzy nawet twierdzą, że będzie miał miejsce w kościele w Kościelisku. Jak będzie, przekonamy się wkrótce. Na razie jednak mała Antonina musi liczyć głównie na mamę. Jej tata bowiem wrócił do pracy. Jego kalendarz koncertowy jest wypełniony.

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje