Reklama

Reklama

Reklama

Paulina Krupińska wpatrzona w uzdrowiciela! Co na to Sebastian?!

Paulina Krupińska (30 l.) uległa charyzmie jednego z ewangelizatorów i ponoć mówi tylko o nim!

Partnerka Sebastiana Karpiela-Bułecki (41 l.) jest zafascynowana charyzmatykiem, którego niedawno poznała. Marcin Zieliński (25 l.) to lider wspólnoty "Głos Pana" ze Skierniewic. Twierdzi, że otrzymał od Boga niezwykły dar uzdrawiania.

Zieliński prowadzi modlitwy w kraju i za granicą, podczas których ludzie odrzucają kule, odzyskują wzrok, są uwalniani od nałogów. Właśnie na takich rekolekcjach Paulina Krupińska spotkała Marcina i pozostaje pod ogromnym wrażeniem tego, co robi, i siły jego wiary.

"Marcin ma w sobie tyle uroku, dobra i skromności, że mógłby obdarować tym wielu ludzi. Takich osób jak on jest niewiele, przynajmniej ja nie znam nikogo innego, kto mówi w taki sposób o Bogu, że się dłużej nad tym pochylam i po prostu mu wierzę. Uzdrawia setki ludzi, modląc się. Choć Marcin mówi, że to Pan Jezus uzdrawia" - napisała modelka w mediach społecznościowych.

Reklama

Krupińska zaprzyjaźniła się z Zielińskim i z wielkim zaciekawieniem śledzi wszystko, co robi. A kiedy Marcin poprosił ją, żeby poprzez media poinformowała swoich fanów o jego kanale na YouTube, Paulina zrobiła to z wielką chęcią.

Niestety, kilka osób zarzuciło jej naiwność oraz pouczało, że od leczenia są lekarze. Jednak Paulina nie dała się sprowokować. W odpieraniu ataków wspierał partnerkę Sebastian. Jemu również podoba się, w jaki sposób Marcin mówi o Bogu. Wierzy, że msze o uzdrowienie przynoszą cudowne rezultaty. Przed laty skrzypek sam poznał siłę modlitwy.

"To, że udało mi się w końcu spotkać tę kobietę i założyć upragnioną rodzinę, jest zasługą mojej wiary. Wymodliłem sobie swoje szczęście. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości" - wyznał niedawno.

Muzyk w 2009 roku bardzo przeżył rozstanie z Kayah (50 l.), z którą był związany kilka lat. Obawiał się, że może nie spotkać miłości życia, a bardzo pragnął zostać ojcem. W 2014 roku poznał piękną Miss Polonię.

Już rok później para powitała na świecie córeczkę Antoninę. A w maju 2017 roku urodził się synek Jędrzej. Sebastian stracił głowę dla swoich pociech.

"Zawsze lubiłem dzieci, ale kiedy patrzę na własne, rosną mi skrzydła, nawet po nieprzespanej nocy. Zostałem ojcem w wieku 39 lat i naprawdę byłem już na to gotowy, a nawet tego spragniony" - opowiadał w jednym z wywiadów.

Podkreśla, że Paulina jest kobietą, na którą czekał całe życie. Czy Marcin Zieliński, który stał się teraz tak bliski Krupińskiej, namówi ich do tego, by wzięli ślub kościelny?

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dobry Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy