Reklama
Reklama

Paulina Krupińska pochwaliła się 7-letnią córką. Dziewczynka nosi mini i szpilki! Przesada?

Paulina Krupińska (36 l.) jest dumną mamą dwójki dzieci: 7-letniej Tosi i 5-letniego Jędrzeja. Szczęśliwa prezenterka chętnie dzieli się w sieci zdjęciami swoich pociech. Ostatnio pochwaliła się zaskakującą fotką córki, która już od września pójdzie do pierwszej klasy. Dziewczynka pokazała się w szpilkach i krótkiej sukience. Nie za wcześnie na takie eksperymenty?

Paulina Krupińska pochwaliła się 7-letnią córką. Dziewczynka nosi mini i szpilki! Przesada?

 

Paulina Krupińska nie może w ostatnim czasie narzekać na brak obowiązków. Jako jedna z prowadzących "śniadaniówkę" TVN pracuje często od rana na planie programu. Nic więc dziwnego, że czasem spędza trochę mniej czasu ze swoimi pociechami, niż by sobie tego życzyła. Przypomnijmy, że Paulina jest związana z muzykiem Sebastianem Karpiel-Bułecką, z którym wychowuje 7-letnią Tosię i 5-letniego Jędrzeja. Krupińska ostatnio pochwaliła się zdjęciem, na którym widać, co zaskoczyło ją gdy po całym dniu pracy trafiła w reszcie do domu...

Reklama

Nie jest tajemnicą, że dzieci często naśladują swoich rodziców, jednak to do dorosłych należy decyzja, na jak wiele można pozwolić swoim pociechom. Paulina Krupińska nie ma najwyraźniej z tym problemu, ponieważ wczoraj pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym jej 7-letnia córka Antonina pozuje niczym dorosła modelka. Uczennica pierwszej klasy szkoły podstawowej miała na sobie krótką, zieloną sukienkę, szpilki mamy, duże kolczyki i okulary. Pociecha byłej Miss Polski pozowała niczym jej własna mama.

Czy to lekka przesada, by tak młoda dziewczynka naśladowała dorosłą kobietę?

Zobacz też:

Paulina Krupińska pokazała córkę z okazji jej 7. urodzin. Fani zachwyceni

Tak zareagował Bułecka, gdy Krupińska oznajmiła mu, że jest w ciąży

Karolina Gilon opowiada o facetach! Co lubi i dlaczego arogancja ją odpycha?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy