Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Paula Tumala oskarża byłego partnera: „Zostałam z dziećmi wyrzucona z komfortowego mieszkania”

Paula Tumala i jej niedoszły mąż kłócą się o dzieci, „komfortowe mieszkanie” i nasyłanie policji. Były partner Tomali twierdzi, że uprowadziła ich wspólne córki.

Paula Tumala znana jest z ubijania masła w teledyskach Donatana i krótkiego romansu z Marcinem Gortatem. Mimo to nie udało jej się zaczepić w show biznesie na stałe. Na szczęście znalazła mężczyznę, którego z dumą przedstawiała jako „biznesmena z Łodzi” i zaszła z nim w ciążę. Bliźniaczki o imionach Nadia i Anastazja przyszły na świat w styczniu 2020 roku, niestety, miłość między „Słowianką Donatana” i „biznesmenem z Łodzi” wypaliła się. 

Paula Tumala oskarża byłego partnera

Rozstali się w gniewie, o czym mogą świadczyć wzajemne oskarżenia, którymi obrzucają się w mediach. Były partner Tumali i ojciec jej dzieci twierdzi, że uprowadziła córki, wywożąc je bez jego wiedzy nie wiadomo, dokąd. Jak twierdzi Paula w rozmowie z Pudelkiem, dokładnie wiedział, dokąd pojechała z córkami, bo podał ten adres policji, czego dowodzi nieoczekiwana wizyta dzielnicowego:

Reklama

No, skoro doszło do tego, że nazywają siebie wzajemnie skróconymi inicjałami, charakterystycznymi dla kronik policyjnych, to chyba znaczy, że pojednanie nie jest już możliwe…Tumala twierdzi, że jej były tylko udaje zatroskanego ojca, a w rzeczywistości w ogóle nie interesuje się dziećmi: 

Być może dzięki publicznemu praniu brudów Tumali uda się w końcu osiągnąć upragnioną sławę. Show biznes zna takie przypadki. Policja też…

***


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paula Tumala | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje