Reklama
Reklama

Patrycja Tuchlińska dostała pilną wiadomość! Wielkie poruszenie w domu miliardera Wojciechowskiego

Patrycja Tuchlińska (28 l.) i jej starszy o blisko pięćdziesiąt lat miliarder Józef Wojciechowski wzbudzają ogromne emocje od dłuższego czasu. Złośliwe plotki nie zaszkodziły jednak ich związkowi, a pojawienie się na świecie dziecka tylko wzmocniło łączące ich uczucie. Ostatnio Tuchlińska hucznie świętowała swoje 28. urodziny. Impreza kosztowała fortunę, ale szczęście młodej żony dla męża nie ma ceny. Podczas przyjęcia Patrycja dostała jednak dość intrygujący list, który wywołał spore poruszenie w jej domu...

Patrycja Tuchlińska stała się znana na całą Polskę bez wątpienia dzięki romansowi ze starszym o blisko pięćdziesiąt lat Józefem Wojciechowski - magnatem branży budowlanej. 

28-latka żyje jak w bajce, co irytuje wiele osób, które otwarcie wątpią w szczerość jej uczuć do mężczyzny, który gdyby się postarał, mógłby być nawet jej dziadkiem. Dla Tuchlińskiej wiek nie ma wszak znaczenia. 

O sile ich uczuć świadczyć może pojawienie się na świecie ich synka, który jest oczkiem w głowie mamy i taty. Miliarder ma już doświadczenie w byciu ojcem, bo łącznie ma już sześcioro pociech: trzy córki i trzech synów. 

Reklama

Oczywiście teraz cała jego uwaga skupiona jest na najmłodszym Oskarze - owocu miłości do 28-letniej piękności. 

Patrycja Tuchlińska hucznie świętowała urodziny

Ostatnio Patrycja obchodziła 28. urodziny, a zorganizowana z tej okazji impreza była oczywiście "na bogato". Gości zabawiali striptizerzy oraz sobowtór Freddy'ego Mercury'ego.

Podczas hucznego świętowania doszło jednak do dość osobliwej sytuacji. Milioner Wojciechowski w niewybredny sposób postanowił wyśmiać zatrudnionego wodzireja. 

Ten w pewnym momencie podszedł do stolika jubilatki, by zaśpiewać jej "Happy Birthday". Na koniec pocałował Patrycję w rękę. Wtedy do akcji wkroczył miliarder:

Józef Wojciechowski skomentował szarmancki gest prowadzącego w bardzo "januszowy" sposób: "umyj tę rękę od razu!". A ktoś z gości powiedział do Józefa: "alkoholem polejesz".

Zaproszona "elita" bawiła się jednak przednio. Sama Patrycja też raczej nie miała powodów do narzekań, bo impreza robiła wrażenie, a i prezentów goście nie poskąpili. 

Dzień po szalonych urodzinach Patrycja zabrała się na Instagramie za podsumowania. Pochwaliła się fanom sześcioma wielkimi bukietami kwiatów

Tuchlińska dostała poruszającą wiadomość od siostry

Wtem Patrycja pokazała list od siostry, którą ta wręczyła jej podczas urodzin. Jej treść mocno poruszyła Tuchlińską:

"Za 20 lat bardziej będziesz żałowała tego, czego nie zrobiłaś, niż tego, co zrobiłaś. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj" - napisała jej siostra. 

Do tego życzyła jej dalszego "cudownego życia z nutką szaleństwa". Czyżby siostra Justyna uważała, że poślubienie starszego o pięćdziesiąt lat mężczyzny nie jest wystarczającym szaleństwem?

"Piękna refleksja" - podsumowała jedynie Tuchlińska. 

Zobacz też:

Nie tylko Tuchlińska urodziła Wojciechowskiemu syna. Milioner ma znacznie więcej dzieci!

Patrycja Tuchlińska świętuje urodziny. Co dostała od milionera Wojciechowskiego?

Patrycja Tuchlińska na luksusowych wakacjach. "Życie w ciągłym biegu"

Patrycja Tuchlińska pokazała mamę. Niebywałe, jak wygląda "teściowa" 75-letniego miliardera!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy