Reklama
Reklama

Patrycja Sołtysik reaguje na zwolnienie męża. Zamieściła wiele mówiące wpisy

Patrycja Sołtysik-Czop (33 l.) nie kryje się ze swoimi uczuciami po wiadomości o zwolnieniu męża, Andrzeja Sołtysika (56 l.) z „Dzień Dobry TVN”. Jak dała do zrozumienia na Instagramie, nie rozumie powodów decyzji, która położyła się cieniem na przypadającym dziś radosnym święcie, Dniu Ojca.

Patrycja Sołtysik-Czop ze zdumieniem i smutkiem przyjęła informację o nieoczekiwanym pożegnaniu jej męża, Andrzeja Sołtysika z „Dzień Dobry TVN”. Zresztą nie tylko ona. Wiadomość o redukcji duetów prowadzących poranne pasmo do zaledwie trzech okazała się szokiem dla wielu widzów. 

Sołtysik, Kalczyńska, Ohme: rewolucja w "Dzień Dobry TVN"

Wczoraj stacja w oficjalnym oświadczeniu poinformowała o redukcji zatrudnienia. Ze stanowiskiem prowadzących musieli pożegnać się: Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohne, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Andrzej Sołtysik. 

Reklama

Niepewnie rysuję się także dalsze losy Filipa Chajzera, który nie został wprawdzie wymieniony w gronie odchodzących, ale też jego nazwisko nie padło podczas ogłaszania nowych duetów prowadzących. Będą nimi:  Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

Woźniak-Starak i Rozenek-Majdan dostaną nowe projekty

Według zapowiedzi TVN-u, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan powrócą w nowych programach. Pozostałym po prostu podziękowano za wieloletnią współpracę. 

Andrzej Sołtysik spędził w porannym programie stacji łącznie 12 lat. Od września 2007 roku prowadził „Dzień Dobry TVN” z Kingą Rusin, a następnie z Magdą Mołek. Obie już dawno pożegnały się z TVN-em. W grudniu 2012 roku Sołtysik odszedł z „Dzień Dobry TVN”. Wrócił we wrześniu 2016 roku i stworzył duet w Anną Kalczyńską. Ona, w wyniku najnowszej redukcji stanowisk, również odchodzi z porannego pasma. Jak wyznała rozgoryczona w rozmowie z Plotkiem:

"Mogę na razie powiedzieć tylko, że jestem zaskoczona. To nie była moja decyzja".

Patrycja Sołtysik komentuje zwolnienie męża

Patrycja Sołtysik-Czop nie ukrywa rozżalenia takim obrotem sprawy. Jak wyznała we komentarzu zamieszczonym w czwartek 22 czerwca późnym wieczorem pod postem o zmianach personalnych w”Dzień Dobry TVN”:

"Też jesteśmy w szoku". 

Jak się okazuje, Sołtysikowie nie są w tym uczuciu osamotnieni. Głos w dyskusji zabrali fani Kalczyńskiej i Sołtysika. Z zamieszczanych przez nich komentarzy wynika, że nie rozumieją decyzji stacji:

"Najlepszych prowadzących zwolnić? Tylko ze względu na nich oglądałam ten program".

"Strasznie przykro. Koszmarna wiadomość". 

Jak ujawniła żona Andrzeja Sołtysika na InstaStory, wiadomość o zwolnieniu męża położyła się cieniem na przypadającym dzisiaj Dniu Ojca, który miał być radosnym świętem:

„Ten dzień miał wyglądać zupełnie inaczej, ale przede wszystkim jest to Dzień Ojca i to się nie zmieni”

Zamieściła także zdjęcie męża, opatrzone komentarzem, sugerującym, że ma on już pomysł na dalszą karierę:

"Andrzej prosił, by przekazać wszystkim, że choć nie powie już Dzień Dobry, to zdecydowanie nie mówi do widzenia". 

Czarno-biała fotografia może budzić różne skojarzenia... Na przykład z Kazimierzem Rudzkim w serialu „Wojna domowa”…

Zobacz też:

Wielka czystka w TVN-ie! Rozenek, Kalczyńska i Woźniak-Starak straciły pracę w "Dzień Dobry TVN". To nie plotki

Kulisy zwolnień w TVN wyciekły niespodziewanie. To dlatego wyrzucili Rozenek i milionerkę Starak

"Dzień dobry TVN": Sensacyjne zmiany. Z programem żegna się pięcioro prowadzących

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama