Reklama
Reklama

Kulisy zwolnień w TVN wyciekły niespodziewanie. To dlatego wyrzucili Rozenek i milionerkę Starak

W czwartkowy wieczór na Instagramie "Dzień Dobry TVN" pojawiła się sensacyjna wiadomość o zwolnieniu sporej grupy prowadzących ten program śniadaniowy. Z show pożegnały się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan czy Agnieszka Woźniak-Starak. Okazuje się, że gwiazdy o niczym nie miały pojęcia. Teraz wyciekła treść maila do pracowników. Zaskakująca...

W "Dzień Dobry TVN" trwa prawdziwa personalna rewolucja. Niespodziewanie poinformowano bowiem, że z programem żegna się prawie połowa prowadzących. 

W oficjalnym oświadczeniu w social mediach przekazano, że podziękowano za współpracę Annie Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgorzacie Rozenek-Majdan, Agnieszce Woźniak-Starak i Małgorzacie Ohme. 

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Utworzono za to nową parę prowadzących. Krzysztofowi Skórzyńskiemu będzie teraz partnerować Ewa Drzyzga. Ostali się także Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. 

Reklama

Zmiany, które ogłoszono, zszokowały widzów. Same gwiazdy także nie kryły zaskoczenia. Najmocniej oburzyła się - jak do tej pory - Anna Kalczyńska. 

"Och, jaka wolność! Po ośmiu latach odchodzę z programu, któremu dałam wszystko, co mogłam. Ustawianie życia pod grafik, nagłe zastępstwa, moja twarz, kilka razy poobijana.. i dziś jest TEN dzień, kiedy oddycham głęboko. Do zobaczenia! - podkreśliła Kalczyńska. - Telewizja jest efemeryczna. Łatwo zapomnieć co się dla nie robi, nawet ludzie telewizji łatwo zapominają, trzeba patrzeć do przodu" - napisała na Instagramie wyraźnie zawiedziona gwiazda.

Zwolnienia w "Dzień Dobry TVN". Wyciekła treść maila

W oficjalnym komunikacie przekazano dość lakonicznie informacje o odejściu gwiazd. Nie podano żadnych powodów. 

Trochę więcej zawarto w mailu do pracowników śniadaniówki, gdzie stwierdzono, że takie programy po prostu w ten sposób funkcjonują i zwolnienia oraz zmiany są koniecznością. Plotek dotarł do treści tego maila:

"Chcę, byście wiedzieli, że pisanie wiadomości takich jak ta jest dla mnie bardzo trudne. Mam też świadomość, że nie będzie Wam łatwo czytać tego, co mam do przekazania. Wszystko, co napisałabym o tym, jak duży wkład miała każda z tych osób w tworzenie "DDTVN" byłoby frazesem. (...) W imieniu całego zespołu chcę Wam za to BARDZO, BARDZO PODZIĘKOWAĆ! Będziemy pamiętać wszystkie wspólnie spędzone chwile, każdą rozmowę, szalony pomysł, który razem zrealizowaliśmy. Wiem, że "Dzień dobry TVN" było dla Was czymś znacznie więcej niż tylko miejscem pracy, dlatego chcę zapewnić, że już zawsze pozostaniecie rodziną "DDTVN" - brzmi treść maila od produkcji programu, która wyciekła do sieci.

Zobacz też:

Wielka czystka w TVN-ie! Rozenek, Kalczyńska i Woźniak-Starak straciły pracę w "Dzień Dobry TVN". To nie plotki

Woźniak-Starak w nocy odezwała się do fanów. Przekazała wiadomość po zwolnieniu

Anna Kalczyńska jako pierwsza skomentowała czystkę w "Dzień Dobry TVN". Takich słów nikt nie oczekiwał

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama