Reklama
Reklama

Anna Kalczyńska jako pierwsza skomentowała czystkę w "Dzień Dobry TVN". Takich słów nikt nie oczekiwał

Wieczorem 22 czerwca TVN w dosyć niespodziewany i nietypowy sposób ogłosił pożegnanie ponad połowy prowadzących jego porannego programu. Z "Dzień Dobry TVN" ostatecznie żegnają się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Kalczyńska. Na razie większość pozbawionych pracy gwiazd zachowuje wstrzemięźliwe milczenie. Tylko jedna osoba wyłamała się z szeregu.

Olbrzymie zmiany w ramówce "Dzień Dobry TVN"

Dosyć niespodziewanie w czwartek 22 czerwca doszło do jednego z największych wstrząsów w historii TVN, a w szczególności programu "Dzień Dobry TVN". Za pomocą oficjalnego komunikatu opublikowanego na mediach społecznościowych stacja ogłosiła wielką czystkę w swojej porannej śniadaniówce. Pracę w "DDTVN" stracili Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Niepewny jest też los Filipa Chajzera.

Reklama

Wielu widzów od dawna narzekało na sposób prowadzenia show przez Rozenek-Majdan, więc jej odejście nie powinno stanowić jakiegoś gigantycznego zaskoczenia. Mało kto spodziewał się jednak tak głębokich roszad. W komentarzach nie brak głosów zrozpaczonych fanów tego czy innego prowadzącego lub prowadzącej. Przynajmniej na razie większość z nich zachowuje milczenie.

Anna Kalczyńska skomentowała koniec współpracy z "Dzień Dobry TVN"

Wyjątkiem z tego grona okazała się Anna Kalczyńska. Gwiazda niedługo po ogłoszeniu wieści opublikowała na swoim Instagramie wymowne zdjęcie z dopiskiem "It was fun". Po angielsku oznacza on po prostu: "Było fajnie".

Ta wiadomość jest jeszcze dosyć enigmatyczna, ale w rozmowie z serwisem Plotek Kalczyńska była już trochę bardziej otwarta. Nie ukrywa, że nie spodziewała się takiego obrotu spraw: "Mogę na razie powiedzieć tylko, że jestem zaskoczona. To nie była moja decyzja" - zaznaczyła gwiazda. Sugeruje to dosyć wyraźnie, że stacja nie poinformowała zawczasu swoich pracowników o swoich planach.

Zobacz też:

Rozenek-Majdan przebywa na wakacjach. Nie jest tam jej najlepiej

Mocne spięcie w Dzień Dobry TVN. Kalczyńska była światkiem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska | "Dzień Dobry TVN" | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama