Reklama
Reklama

Mocne spięcie o tacierzyństwo w "DDTVN". Hładki i Sołtysik naskoczyli na siebie

W czwartek 1 czerwca w śniadaniowym paśmie TVN-u doszło do niemiłej scysji pomiędzy prowadzącym a gościem. Andrzej Sołtysik ostro zareagował na słowa Mateusza Hładkiego. A wszystko zaczęło się od ojcostwa Ala Pacino!

W śniadaniowym paśmie TVN-u nie raz padają mocne słowa. Tak też było tym razem. W ramach programu "Dzień Dobry TVN" znajduje się wydzielony czas, poświęcony na plotki z życia gwiazd. Gospodarzami tego kącika są Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska. 1 czerwca dołączył do nich Mateusz Hładki, tvn-owski specjalista od show-biznesu. 

Jako że akurat tego dnia obchodzony jest Dzień Dziecka, nie mogło zabraknąć "około dziecięcych" tematów. Najświeższym newsem o tej tematyce z pewnością jest informacja o tym, że 83-letni gwiazdor Hollywood Al Pacino ogłosił, że niedługo zostanie ojcem. Mamą zostanie zaś 29-letnia Noor Alfallah.

Reklama

Mateusz Hładki podpadł Sołtysikowi. Co powiedział?

"Jeżeli bylibyśmy skrupulatni i policzyli, to jego dziecko, kiedy będzie miało 18 lat, będzie mogło się poszczycić 101-letnim tatusiem" - skomentował te doniesienia Mateusz Hładki. 

Taki komentarz bardzo był nie w smak Andrzejowi Sołtysikowi, który zareagował jakby ktoś wszedł mu na przysłowiowy odcisk. 

"Fajnie Mateusz, ale po co liczyć? Co z tego wynika? Ja jako ojciec protestuję" - ostro powiedział Sołtysik.

Anna Kalczyńska, czując rodzący się konflikt, starała się szybko rozładować sytuację, prosząc "nie wchodźmy w to. Jest super i po prostu gratulujemy", jednak Hładki nie miał zamiaru pozostawić rozpoczętego tematu i dopytywał Sołtysika "przeciw czemu on protestuje".

"Liczeniu, odliczaniu, wyliczaniu. Takiej rachunkowości. Po prostu trzeba pogratulować i Al Pacino, i matce" - odpowiedział mu gospodarz.

"Nie, nie zgadzam się z tobą absolutnie. Uważam, że nie ma w tym nic złego, żeby powiedzieć, że będzie miał 101 lat, kiedy jego dziecko będzie miało 18" -  szedł wciąż w zaparte Hłądki.

Nim sytuacja jeszcze bardziej się zaogniła, Annie Kalczyńskiej udało się zmienić temat rozmowy. Niezręczna i lekko bojowa atmosfera jednak pozostała w studio jak gęsty opar.

Andrzej Sołtysik został ojcem w wieku 48 lat

Andrzej Sołtysik sam cieszy się — co prawda nie aż tak późnym jak Pacino — ale dość późnym tacierzyństwem. Jego syn Stanisław Wiktor urodził się w 2015 roku, gdy dziennikarz miał już 48 lat.

"Jeszcze zbyt wiele o tacierzyństwie powiedzieć nie mogę. Uczę się go każdego dnia, ale syn daje mi tyle radości, energii i chęci do działania, że czuję, że będzie dobrze" - mówił wtedy Sołtysik magazynowi "Show". 

Zobacz też:

Anna Kalczyńska zachwyca się państwową służbą zdrowia. "Wiem za co płacę"

Anna Kalczyńska popełniła wykroczenie. Policja nie miała litości

Komisja Europejska podjęła decyzję. Miliard złotych dla rolników

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy