Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Pascal Brodnicki wkurzył się w restauracji. Wstał od stołu i wyszedł!

Pascal Brodnicki (39) pytany, czy zdarzyło mu się zwrócić posiłek w restauracji, potwierdza. Dlaczego zdecydował się wstać i wyjść?

Kucharze są dziś tak popularni, jak gwiazdy rocka. Ty też się tak czujesz?

Reklama

- Popularność nigdy nie była moim celem. I prawda jest taka, że kiedy wyjeżdżam za granicę, to nikt mnie nie zna. Ludzie oceniają mnie jedynie po tym, jakim jestem człowiekiem, nie ma dla nich znaczenia to, że jestem "panem z telewizji". Gdy natomiast jestem w Polsce, sytuacja zmienia się diametralnie. Tutaj, czy tego chcę, czy też nie, odbierany jestem jako telewizyjna gwiazda. Kiedy jednak ludzie poznają mnie osobiście, są zdziwieni, że jestem... normalnym facetem.

Ale show-biznes to nie tylko popularność, to także pieniądze. Jaki masz do nich stosunek?

- Pieniądze są ważne, ale z pewnością nie są najważniejsze. Mam do nich dystans. Na pierwszym miejscu jest rodzina i często odrzucam intratne zlecenia, bo syn ma turniej piłkarski lub obiecałem, że pójdziemy do lasu w sobotę etc. Wiem, że podejmuję słuszne decyzje stawiając rodzinę ponad wszystko. To są najważniejsze momenty. Nieobecności w życiu mojego dziecka nic nie zrekompensuje. To da mu siłę na całe życie.

Zatem nie zrobisz wszystkiego dla pieniędzy?

- Nic z tych rzeczy! Mam swoje zasady. I za żadną sumę ich nie złamię. Priorytetem jest dla mnie bycie szczęśliwym. A moim największym bogactwem jest czas. Jeżeli mam więc chwilę dla siebie i swojej rodziny, to wtedy mogę powiedzieć, że jestem bogaty.

Czyli dzień zaczynasz od przyjemności, a nie od pracy?

- Zdecydowanie od przyjemności. Budzę się z rodziną, jemy wspólne śniadanie, wiozę syna do szkoły. Wtedy jest idealnie. Kiedy natomiast nagrywam swój program za granicą, to wszystko się zmienia. Ale tak czy inaczej zawsze startuję od wspólnego śniadania, czyli od... przyjemności!

Czytaj dalej na następnej stronie...

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pascal Brodnicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »