Reklama
Reklama

Opole 2022. Kurzajewski zażartował z drożyzny na stacjach. Kammel mu odpowiedział: "To słuszna uwaga"

W miniony weekend publiczność miała okazję bawić się w opolski amfiteatrze na 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej. Na scenie nie zabrakło najpopularniejszych polskich wykonawców, a także niemalże całej śmietanki TVP. Kammel i Kurzajewski, korzystając z okazji, postanowili zażartować sobie z obecnej sytuacji w Polsce. Ten "dowcip" raczej nie rozbawił publiczności...

W weekend zakończył się 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Tegoroczna edycja połączona była z obchodami 70-lecia Telewizji Polskiej. Okazało się jednak, że szumnie zapowiadane wydarzenie nie do końca sprostało oczekiwaniom widzów.

Mimo że wydarzenie zostało przygotowane z wielką pompą, a na scenie pojawili się m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, czy Natasza Urbańska, to część widzów narzekała w mediach społecznościowych na wokalny poziom Opola.

Szczególnie oberwało się debiutantom, którym nie udało się chyba porwać widowni, bo w sieci można znaleźć mnóstwo komentarzy krytykujących muzyczne przygotowanie artystów. Internauci pisali, że wydarzenie było "tandetne", a wokaliści fałszowali.

Reklama

Kammel i Kurzajewski żartują, a publiczności... nie było do śmiechu!

Na wydarzeniu nie zabrakło również gwiazdy TVP. Na scenie pojawili się m.in. Katarzyna Cichopek, Karolina Pajączkowska, Maciej Kurzajewski, czy Tomasz Kammel. Panom dopisywały humory, a w pewnym momencie zdobyli się nawet na gorzki żart. Nie rozbawił on raczej publiczności.

Pod koniec koncertu wszyscy prowadzący zebrali się na scenie, a Kasia Cichopek zapytała kolegów, czy wehikuł czasu, o którym wspominają - podróżuje w przyszłość.
Na to pytanie Maciej Kurzajewski miał błyskotliwą odpowiedź...

Nie da się ukryć, że temat podwyżek cen paliw od kilku miesięcy elektryzuje Polaków. Kierowcy z niepokojem spoglądają na tablice z cenami na stacjach benzynowych i zastanawiają się, kiedy osiągną już wartości krytyczne.

Trzeba przyznać, że paliwo każdego dnia jest coraz droższe. Teraz normą jest już widok 8 zł na dystrybutorach. Cena benzyny z całą pewnością nie jest powodem do śmiechu. Jak myślicie, czy prowadzący TVP również muszą martwić się galopującym wzrostem cen?

Zobacz też:

Zaskakujące słowa Jacka Kurskiego o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN-u. "Karawana jedzie dalej..."

Wielkie zmiany w życiu Katarzyny Cichopek! Tym razem mówi o tym głośno!

Festiwal w Opolu 2022: Nagrodzili "Szansę na sukces". Nie wspomnieli ani słowem o Wojciechu Mannie!?

POMAGAMY UKRAINIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Tomasz Kammel | Opole 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy